גיבוש לתלמידים – רעיונות שלא ישאירו אותם עם הטלפונים

 

לא מעט בתי ספר משקיעים לא מעט זמן ומחשבה על פעילויות גיבוש לתלמידים, אך בפועל לא תמיד הפעילויות מעניינות את התלמידים. בעידן הנוכחי רוב הילדים מעדיפים להעביר את הזמן שלהם כשהם צמודים למסך המחשב או למסך הטלפון הנייד שלהם, דבר שמקשה מאוד ליצור אווירה של שיתוף פעולה בין כל הנוכחים. לכן חשוב לתכנון מראש פעילויות מיוחדות ומעניינות, שיגרמו לכל ילד לזנוח את הסמארטפון שלו בצד, לטובת פעילות מהנה ומחברת עם חבריו לכיתה. לצורך כך, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום, היות וזוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם יום גיבוש כייפי ומהנה. רק חברה שמכירה את הראש של הילדים, תוכל להבטיח לכם יום גיבוש שבו כולם משתתפים ונהנים, תוך כדי חיוכים רחבים והנאה רבה.

גיבוש לתלמידים – רעיונות מיוחדים שתמיד עובדים

כאמור, ניתן למצוא לא מעט רעיונות ליום גיבוש בשטח או באולם, אך החוכמה היא לבחור ברעיון שתמיד עובד, ללא יוצאים מהכלל. אחת האופציות היא לארגן מסיבה בשטח, כולל מוסיקה טובה, מקומות שניתן לשבת בהם לצד המדורה, לרקוד, ליהנות ולתקשר עם שאר התלמידים. כמובן שמעבר למסיבה, ניתן לארגן ארוחת שטח שהילדים יקחו בה חלק פעיל, דבר שיתרום לתחושת ה"ביחד" ויגרום לשיתוף פעולה ביניהם. מעבר לכך, ניתן לשלב משחקים קבוצתיים שונים, החל ממשחקי כדור פשוטים ועד למשחקי חשיבה ואסטרטגיה. משחקים מסוג זה אמורים לגרות את התאים האפורים במוח, לגרום לילדים להגיע לפתרונות יצירתיים ולא סטנדרטיים וכמובן לתרום לעבודת צוות מתואמת בין חברי הקבוצה. כמובן שעל מנת שיום הגיבוש יצליח, יש צורך לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום. רק חברה מסוג זה תוכל לספק לכם יום כיף וגיבוש ברמה הגבוהה ביותר. צוות המדריכים חייב להיות מנוסה, היות וללא ההתלהבות שלהם, התלמידים לא ישתפו פעולה. לכן חשוב לא להתפשר, אלא לעבוד עם הטובים ביותר.

לסיכום, יום גיבוש לתלמידים יכול לכלול מגוון רחב של הפעלות ואטרקציות שונות, כאשר המטרה הראשונית היא לגרום לכל הילדים להשתתף בפעילות ולשתף פעולה אחד עם השני. חשוב להתאים את אופי הפעילויות לגיל הילדים וליכולות שלהם.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: