בלונים לאירועים

בלונים לאירועים

אין אירוע משמח ללא בלונים. הם מוסיפים צבע, עניין, אנרגיות חיוביות ועוד. ניתן להשתמש בהם כתפאורה באירוע או אפילו לעשות הפעלות מיוחדות עם בלונים. ישנם אפילו סידורי בלונים מיוחדים המשמשים כאטרקציות מיוחדות. אילו סוגי בלונים או סידור בלונים אתם צריכים לאירוע שלכם?

השימוש בבלונים באירוע שלנו:

  • תפאורה – בלונים יכולים לשמש כתוספת נהדרת לתפאורה. באירועים שונים משתמשים בצבעים המועדפים על חתן/כלת האירוע או בהתאם לקונספט העיצובי של האירוע. באירועים אחרים עושים שימוש בבלונים צבעוניים. כמו כן באירוע חברה למשל עושים שימוש בבלונים בצבעי המותג.
     
  • אטרקציה מיוחדת – ניתן להשתמש במגוון סוגי בלונים לאירועים כאטרקציה לכל דבר. לדוגמה לפסל דמות ענקית מבלונים, קשת לכניסה מבלונים, לעשות שביל חתן וכלה עם בלונים, לארגן בלונים מתפוצצים ומהם יופרחו עשרות בלונים קטנים ועוד…
  • הפעלות – ניתן כמובן לעשות שימוש בבלונים גם להפעלות ומשחקים: קיר חץ וקשת, חיות וצורות מבלונים, כתרים לראש ועוד.

היכן האירוע מתקיים?

יש הבדל בין אירוע גדול המתקיים בגן אירועים, פסטיבל המתקיים בטבע תחת כיפת השמיים או מסיבת יום הולדת צנועה בתוך הבית. לכל מתאים יתאימו סידורי בלונים אחרים, סגנונות עיצובים שונים ושימושים שונים. במתחם סגור עם תקרה נמוכה זה יפה לשלב בלוני הליום בתקרה למשל אולם בגן אירועים בלוני ההליום, אם ישולבו, יהיו קשורים באמצעות חוטים. בשטח פתוח בדרך כלל לא ייעשה שימוש בבלוני הליום. 

זקוקים גם למיכל הליום?

אם אתם זקוקים גם למיכל כדי לנפח את הבלונים בעצמכם ביום האירוע או מעוניינים לרכוש מיכל קטן לאירוע שאתם מארגנים תוכלו למצוא גם אותו באתר של עידן הקריוקי. באתר זה תוכלו למצוא גם מגוון רחב של עיצובי בלונים וקטלוג מגוון שתוכלו להתרשם ממנו ולקבל רעיונות לסידור בלונים באירוע שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריך קולט אדים?
קולט אדים הוא מוצר שניתן לראות כמעט בכול מטבח גדול או קטן. במטבחים הפעילות רבה וכוללת אידוי, צלייה,...
קרא עוד »
דצמ 20, 2022
פארק בבלי, לחוויה בלתי שנכחת
אם יש משהו שלמדנו כולנו בשנתיים האחרונות הוא שחווית המגורים שלנו היא קריטית עבור איכות החיים שלנו....
קרא עוד »
מרץ 30, 2022
אטרקציות מיוחדות בתל אביב
תל אביב, עם חופי הזהב והנוף הקוסמופוליטי התוסס שלה, היא המטרופולין המודרני ביותר של ישראל. רוב...
קרא עוד »
דצמ 24, 2019