בוצ׳רים עם חריטה

אנו יכולים להשתמש בחריטת לייזר לדברים רבים ושונים בתעשייה. זוהי דרך נהדרת ליצור מוצרים יפים וייחודיים שיהיו מוקירים על ידי הלקוחות שלנו במשך שנים.

הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא למצוא את החומר המתאים. אנו יכולים לבחור בין חומרים רבים כמו עץ, מתכת, זכוכית או פלסטיק.

כמו כן, נוכל להשתמש בכלי חריטה הקיימים היום בשוק כמו מכונות חריטה בלייזר.

מכונות אלו די פשוטות וקלות לשימוש אך הן אינן חזקות במיוחד בהשוואה לכלים אחרים הקיימים כיום בשוק. אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים לעשות איתם משהו יפה.

השלב הבא הוא בעצם מציאת חומר מתאים לפרויקט שלנו – עץ או מתכת – ולאחר מכן חיתוך במכונת חותך לייזר. ומציאת אתר כמו לה טורטה שיוכל לעשות עבורכם חריטות על בוצ׳רים, סכינים ועוד…

אנו יכולים להשתמש במילים הבאות כדי לתאר חריטת עץ

חרט הקצבים הינו אדם המתמחה בייצור חריטות למוצרי בשר. המונח "קצב" שימש עוד מימי הביניים, אז היה חלק מהשם המסחרי של קצב שהתמחה בגילוף וחריטה של מוצרי בשר כמו נקניקים, בשר חזיר ובייקון.

במאה ה-19, הקצבים התמחו יותר בייצור סוגים שונים של מוצרי עץ כמו רהיטים וסכינים. בנוסף לכלי הגילוף המסורתיים הם ייצרו גם סכינים עם ידיות חרוטות לייצור סכינים בהזמנה אישית.

בתהליך זה השתמשו בטכניקה הנקראת "חריטה בלייזר". שיטה זו הוצגה על ידי המדען השוויצרי ז'אן-בטיסט לקוק דה בויסבאודרן במהלך שנות ה-70 וה-80.

לסיכום:

בעבר, קצבים חורטים בשר על לוח עץ. כיום הם משתמשים במכונות חריטה בלייזר לשם כך. את העץ חותכים לחתיכות ולאחר מכן משתמשים בקרן לייזר כדי לחרוט עליו את דמות החיה או את הכיתוב הרצוי, כפי שאנחנו רוצים לעשות על בוצ׳רים עם חריטה למטבח שלנו!

זה יפה, וזאת אחלה מתנה לתת למי שתרצו. תהנו!

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מתי נצטרך קוסמטיקאית

מתי נצטרך קוסמטיקאית

לא מעט אנשים בוחרים היום ללכת לקוסמטיקאית, על מנת לשפר את מראה העור, להסיר שיער מיותר וליהנות מטיפול מפנק ומרגיע. חשוב לזכור כי ניתן היום

קרא עוד! »