תרבות הטראש דה דרס

תרבות הטראש דה דרס

בני זוג טרם יום החתונה הם כמו בלון אשר אוגר בתוכו עוד ועוד אוויר, וכאשר כבר אין מקום להכיל את כל האוויר הזה הכל מתנפץ לכדי דבר שיכול ליצור קרע במידה והורדת האוויר הזו אינה נעשית בשליטה ובצורה עדינה. מה יכולים לעשות כדי לאזן קצת את כל המתח אשר נוצר לקראת יום חתונה שבו רוצים באופן די טבעי כי הכל יתנהל בדיוק כי שהחתן והכלה סדרו בעמל כה רב? להקפיד לנהל את הכל ביומן מסודר, ולצאת אל מפגשים שבהם נזכרים עד כמה השניים הללו הם ברי מזל להתקדם אל עבר חתונה יחדיו. טראש דה דרס הוא אחד מאלה.

יום להורדת המתח

איך מורידים את המתח? אדם חכם הגה את הרעיון הזה של יום צילומים שהוא קודם ליום של החתונה עצמו. באופן הזה עוברים מעין סוג של חזרה גנרלית לקראת היום של הצילומים ביחד, מאזינים להוראות של הצלם, בוחרים את הלוקיישן הכי מושלם ובו נרגעים קצת ביחד, בזוג, ושוכחים מכל הטרדות האלה של השמלה המושלמת, האיפור המושלם והתסרוקת המושלמת שכולם מתקבצים להם לצילום מושלם שאותו ניתן להציג לראווה בכל מקום במרחב האמתי והווירטואלי גם. טראש דה דראס זו נקודת מפגש, עם חתן, כלה וצלם בזמן שבו הכי כיף לחוות ופשוט להירגע.

תמונות ללא דאגה – הורסים את השמלה

כל כלה רוצה להיראות הכי טוב שרק אפשר ביום החתונה שלה, ודווקא היום הזה של טראש דה דרס מזכיר לכולן עד כמה תמונות יכולות להיראות בשיא השלמות שלהן גם עם שיער רטוב וגם עם שמלה אשר התלכלכה. כולל הבגד המושלם שלובש החתן. לא צריכים לחשוש כי השמלה נקרעה, כי הנעלים עם העקב הגבוה מכאיבות או שאיפור נמרח. זה הרגע שבו כל הטעויות הן הכי מתבקשות, ועם הרוגע הזה שאפשר להיראות ככה מגיעים אל תמונות שמדגישות את הזוגיות באופן הכי ריאלי באמצעות הצילום של קובי אסטנגלוב, ומביאים עם המיקום הכי הולם לצילומים מן הסוג הזה, ישנה יצירה של תמונות ייחודיות שכדאי שלא לפסוח עליהן רגע לפני החתונה עצמה.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

נעליים לאירוע

איך בוחרים נעליים לאירוע?

בחירה של נעליים לאירוע חייבת להתבסס על מספר פרמטרים, אולם החשוב מכולם הוא כמובן הנוחות. במאמר הבא נסביר כיצד תוכלי לבחור נעליים מושלמות לאירוע, מבלי

Read More »