לק ג'ל ברחובות - מה צריך לדעת לפני שקובעים תור

לק ג'ל ברחובות – מה צריך לדעת לפני שקובעים תור

את רוצה ציפורניים יפות ומטופחות יותר ושמעת שלק ג'ל עושה את העבודה? לפני שאת קובעת תור לטיפול וטיפוח לק ג'ל ברחובות, כדאי שתדעי כמה דברים. למשל, מה באמת ההבדל בין לק רגיל לג'ל לק. האם בניית ציפורניים בלק ג'ל מתאימה לכל אחת. כיצד הופכים את הלק לעמיד יותר, לשביעות רצונך המלאה. 

ההבדל בין לק רגיל ללק ג'ל 

לפני טיפוח הציפורניים עם לק ג'ל ברחובות, כדאי שתדעי שקיימים למעשה כמה הבדלים בין הלק הרגיל לבין לק ג'ל. ג'ל הינו חומר איכותי יותר וטוב יותר לעומת לק רגיל. המרקם שלו מעט שונה והחומר קולט לתוכו פיגמנטים של צבע בצורה אחרת. הדבר החשוב שנובע מכך הוא שלק ג'ל שעוטף את הציפורן גם שומר עליה בצורה הרבה יותר טובה מכל מיני נזקים. כמו כן, הלקים הרגילים נוטים להתקלף מהר, הם מאבדים מהר את השלמות היפה ואפילו עלולים להזיק לציפורניים. הג'ל עובד אחרת. לאחר הטיפול הוא נשאר יציב, עמיד וללא קילוף למשך תקופה הרבה יותר ממושכת. לאורך שבועיים או אפילו ארבעה שבועות את לא צריכה להתעסק כל הזמן עם מריחות לקים ועם הסרת שאריות בחומרים שמזיקים לציפורן. 

איך תדעי אם לק ג'ל מתאים לך 

לק ג'ל מתאים מאוד לנשים בעלות ציפורניים בריאות, פחות או יותר. אם הציפורניים פגומות מאוד או שבורות, אפשר לטפח אותן עם ג'ל, אבל רק לאחר בניית ציפורניים מקצועית. הן לבנית ציפורניים והן לצורך טיפול לטיפוח בג'ל, כדאי להתייעץ עם קוסמטיקאית המתמצאת בכך – תוכלי למצוא מידע על מניקור מקצועי ברחובות באתר Betterlook.

איך הג'ל הופך עמיד יותר 

הייבוש וההתקשות של לק ג'ל נעשים בצורה מיטבית כאשר הקוסמטיקאית משתמש במנורת חימום ייחודית. אל תוותרי על כך.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: