סקסופוניסט לאירועים

סקסופוניסט לאירועים

בלא מעט סרטים אמריקאיים, סדרות אמריקאיות, יש סצנות ייחודיות, מרגשות, בהן אנחנו רואים תמונות של עיר לפנות ערב או עיר בלילה, כשברגע סקסופון מנגן ואפשר ממש להרגיש את האווירה המיוחדת שהבמאי רוצה להעביר לנו. 

סיטואציה כזו אנחנו יכולים לספק גם לאורחים שלנו בכל אירוע אותו אנחנו מארגנים. כל מה שאנחנו צריכים בשביל זה, הוא להזמין סקסופוניסט מקצועי מהאתר http://www.musicali.co.il שילווה חלק מסוים באירוע בנגינה. הוא יכול לנגן קטע ג'אז קלאסי, קטע רוק שמתורגם לנגינת סקסופון ואפילו קטע מקורי שהוא כותב במיוחד עבור האירוע שלנו או קטע שהוא מופיע בו בכל אירוע. 

על פניו, זה לא אמור להיות שונה מכל נגינה בכלי אחר, בין אם זה פסנתר, כינור או גיטרה, אך יש כמה הבדלים, כפי שנוכל לראות מיד. צריך לומר, שהכל תלוי כמובן עד כמה הוא נגן מקצועי, מקורי וייחודי. אין טעם להזמין נגן שאיננו מתמחה ואיננו יודע כיצד להביא לידי ביטוי את הנגינה שלו בצורה מיוחדת ומרשימה, בוודאי מול קהל אורחים, זר ברובו, בתוך אירוע שהוא לא עומד במרכזו. 

מה מיוחד בנגינת סקסופון

ראשית, זה הרבה יותר פשוט להזמין סקסופוניסט מאשר נגנים אחרים, ראו דוגמא. מבחינה טכנית, לוגיסטית, הרבה יותר קל להזמין אותו מאשר להזמין, נניח, פסנתרן שינגן בשבילנו. הוא לא צריך הרבה שטח, הוא לא צריך כלי מיוחד, הוא יכול להופיע בחלקים שונים של האירוע, בין אם זה בקבלת הפנים ובין אם זה אחרי זה. 

שנית, הנגינה של סקסופון היא הרבה יותר מיוחדת ומרשימה מאשר כלים אחרים, יש בה יותר עומק, יותר נשמה, אפילו אם מדובר בקטע ג'אז קלאסי. זו הסיבה אגב, שלא מעט אמני רוק בוחרים להשתמש בשירותיהם של נגני סקסופון. 

שלישית, למרות שמדובר, לכאורה, בכלי שמשמש לנגינה עמוקה, נגינה מהלב מה שנקרא, עדיין אפשר לנגן אותה גם באיפוק אך גם בשיא הרגש, בשיא העוצמה. הנגן יכול להשתלב בקהל ולשלב אותו, הוא יכול להיות נוכח נפקד, אפשר לבחור מה אנחנו מחפשים ולבקש ממנו לנגן כך, על פי מה שאנחנו מחפשים לאירוע שלנו. 

 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילום ברית
לא כל יום עושים ברית לתינוק וכשזה קורה, החגיגה מתחילה. בטח תרצו לתעד את הרגעים הללו אז כיצד בדיוק? צלם....
קרא עוד »
אפר 18, 2022
למה צריך קולט אדים?
קולט אדים הוא מוצר שניתן לראות כמעט בכול מטבח גדול או קטן. במטבחים הפעילות רבה וכוללת אידוי, צלייה,...
קרא עוד »
דצמ 20, 2022
מה כדאי לדעת כשמחפשים אולם אירועים לחתונות
חגיגה של חתונה היא הפקה לא קטנה שבה משקיעים הרבה מאוד כסף ומאמצים. על מנת שאירוע בסדר גודל שכזה יתנהל...
קרא עוד »
יונ 25, 2019