קורס סטיילינג

קורס סטיילינג לאמהות צעירות

כל אימא תגיד לכם כי לידה ראשונה היא הדבר הכי משמח בעולם וכי ברגע שהילד או הילדה נולדים החיים שלנו משתנים מן הקצה אל הקצה. אך בואו לא נטעה הקושי הזה הוא לא תמיד פשוט וקל. פעמים רבות האם צריכה לוותר על המון ופתאום מחיים זוגיים שבהם צריך רק לחשוב איזה אוכל אנחנו אוכלים ואיזה סרט אנחנו רואים אנחנו צריכות לדאוג מאוד לתינוק קטן שתלוי לגמרי בנו. זהו דבר קשה מאוד ופעמים רבות האם מאבדת את כל העצמאות שלה ואת כל העולם הפנימי שלה. על רקע זה אנחנו רוצים להמליץ לאם לשקול ברצינות לקחת קורס אשר יעניק לה טעם ומשמעות בחיים מעבר לגידול התינוק ואשר יגרום לה אושר. אחד הקורסים הכי מומלצים זה קורס סטיילינג לאמהות צעירות. אם אתן אוהבות אופנה ומי לא אוהבת? אזי הקורס הזה תפור עליכן וכדאי לכן מאוד לקחת אותו.

האם יש דבר כזה התמחות בעולם הסטיילינג?

עליכן להבין כי קורס בסטיילינג ילמד אתכן את הבסיס שאתן צריכות לדעת בעולם זה ויאפשר לכן להתחיל להתלבש יותר יפה וגם יאפשר לכן לייעץ תמורת כסף או בחינם לנשים וגברים אחרים כיצד להתלבש. אך אתן חייבות להבין כי לאחר הקורס אתן צריכות להמשיך וללמוד וכל הזמן לשים לב למה שבאופנה. עליכן גם להבין כי אתם יכולים ליצור תת התמחות בסטיילינג ממש כמו שיש ברפואה או בעריכת דין. אתן צריכות להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה האם אתן מתמחות בעולם העסקים, בעולם הבידור, בעולם ההוראה או כל עולם אחר וכי יש לכך השפעה על המקצועיות שלכן.

אם אני לומדת סטיילינג זה אומר כי אני חייבת לעבוד בכך?

שימי לב אתן חייבות להבין כי אם יש לכם מקצוע שאתן אוהבות אתן יכולות ללמוד את הקורס רק בשביל עצמכם ורק בשביל להבין מה אתן רוצות ללבוש. הקורס הזה יכול להשפיע מאוד על החיים הפרטיים שלכן ועל כן הוא מומלץ גם רק בשביל מי שרוצה לשפר את הלבוש שלה ולא לעבוד במקצוע הסטיילינג.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: