טיול בבנגקוק

טיול בבנגקוק: חובה או מיותר?

רבים טסים לטיול בתאילנד, ולא בכדי, שכן מדובר באחד היעדים האהובים והמרהיבים ביותר בעולם. יש מי שבוחרים לטוס לתאילנד עם בני הזוג ויש מי שעושים זאת כטיול אחרי צבא או אפילו כטיול משפחתי. תכנון הטיול חייב להיעשות באופן יסודי, כשיש לתכנן את השהות ביעדים השונים, ולהחליט האם להקדיש כמה ימים לבנגקוק או לא. האם טיול בבנגקוק הוא בגדר חובה, או שמא אפשר לוותר עליו? התשובה במאמר.

עיר הבירה של תאילנד

בואו נודה באמת, רוב התיירים שמגיעים לבנגקוק, מגיעים כדי לצאת למסעות שופינג במתחמי הקניות המפוארים המצויים בעיר, ולשם כך נדרשים לפחות 3 ימים רצופים בעיר הבירה, מה שאומר שיש לסגור מקומות במלונות בבנגקוק.

אם אתם מחפשים שופינג, ומעוניינים לרכוש מגוון פריטים אותנטיים (וגם כאלה שלא), הביקור בבנגקוק חיוני לכם, ולו כדי שתוכלו לבקר בכל מרכזי הקניות הגדולים ביותר בעיר. אם אינכם מתעניינים בקניות ומעדיפים לראות טבע ומקומות אחרים – וותרו על הטיול בבנגקוק והגיעו לעיר רק ליום אחד, כלומר ביום האחרון של הטיול, ולו כדי שתוכלו להגיע לשדה התעופה.

טיול בבנגקוק

אטרקציות לילדים

בנגקוק ידועה באטרקציות הייחודיות שלה, החל ממוזיאונים, פארקי שעשועים ואפילו פארקי מים רחבי היקף, ועל כן היא יעד אידיאלי עבור משפחות עם ילדים. מי מכם שיוצא לטיול משפחתי ומעוניין באטרקציות לילדים – בנגקוק היא יעד חובה עבורכם.

אם אתם יוצאים לטיול שאחרי צבא או לטיול זוגי, וכאמור קניות לא נמצאות בראש סדר העדיפויות שלכם, וגם אטרקציות לא – הרי שבנגקוק אינה אידיאלית בעבורכם.

ואם החלטנו לוותר על בנגקוק?

היה ובחרתם לוותר על טיול בבנגקוק, הרי שכך תוכלו להקדיש יותר זמן לבילוי באיי הדרום המרהיבים או לטיולי טבע באזור הצפון. מומלץ לשהות מספר ימים בקופיפי, זאת במידה ואתם מעוניינים לבלות באי שקט ושליו במיוחד. אם אתם דווקא מחפשים את חיי הלילה השוקקים של תאילנד, טוב לדעת שתוכלו ליהנות מבילויים נהדרים בקופנגן ובפוקט.

מידי שנה מגיעים לתאילנד המוני תיירים, ולא מעט מהם בוחרים לוותר על טיול בבנגקוק. יחד עם זה, מי שמעוניין ליהנות משופינג ואטרקציות שונות, מוטב שיקדיש מספר ימים לבילוי בעיר הבירה של תאילנד. חופשה נעימה!

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: