שיר כניסה לחופה

ניחתנתם בקול של מלאכים? נצלו אותו להקלטת שיר כניסה לחופה שלכם!

אין דבר יותר מרגש מופלא ומיוחד מאשר חתונה, טוב אולי דבר אחד, חופה. החופה היא הטקס מהדהים ביותר שתערכו בחייכם ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על טקס דתי או טקס חילוני. העובדה כי בני הזוג מקריאים את נדריהם זה לזה, העובדה כי הם מלווים במשפחה שלהם וחבריהם והעובדה כי הם מתחייבים זה לזה היא רבת משמעות ובעלת ערך אדיר שאי אפשר להתעלם ממנו לזוגיות של בני הזוג. אחד הדברים המרגשים ביותר ללא כל ספק בכל חופה הוא שיר החופה שאתו בני הזוג מתחתנים. שיר זה הוא משמעותי ביותר וייחרט בליבכם לנצח נצחים. כאן המקום לציין שאם אתם רוצים ממש להתרגש משיר החופה שלכם ולהבטיח כי הקהל פשוט יהיה נדהם ממנו אנחנו חייבים לציין כי אחת האופציות המעניינות ביותר היא להקליט שיר כניסה לחופה לבד.

האם כדאי לכתוב שיר חדש או להשתמש בקיים?

ברגע שאתם מקליטים שיר כניסה לחופה עם גיא הפקות אתם הופכים את האירוע להרבה יותר אישי ומרגש ואתם מבטיחים כי גם אתם וגם הקהל לא תשכחו את השיר לעולמים ואת החופה לנצח. אך עולה השאלה איזה שיר הכי כדאי להקליט? האם שיר שאנו כותבים בעצמנו ללחן מוכר? האם שיר שאנחנו מחברים לו לחן חדש או אולי בכלל שיר קיים אשר אנחנו מאוד מתחברים אליו? אם כן אין כאן תשובה אחת ונכונה. אתם צריכים להבין כי לזוגות רבים מתאים לבצע שיר שכתב אומן אחר ואילו זוגות אחרים יעדיפו לבצע שיר שהם כתבו. כאשר אנחנו מדברים על שיר לחופה אנחנו צריכים לזכור כי הכול בסדר וכי אין כאן נכון ולא נכון.

האם צריך להקה בשביל להקליט את השיר?

זוגות רבים מפחדים מהקטע הטכני ומכך שהם יצטרכו לשכור עכשיו להקה שלמה בשביל הקלטת השיר. אז תנו להרגיע אתכם ולהגיד לכם כי ממש לא צריך לשכור להקה שלמה בשביל השיר ומה שאתם יכולים לעשות אם אתם רוצים להקליט את השיר זה להקליט את המוזיקה באולפן מבלי לשכור להקה בשביל כך.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אוכל מוכן – כן או לא?

רוב רובנו, חיים אורח חיים מאוד עמוס במשימות ובמטלות. כך, משימות בסיסיות מאוד, כמו הכנת אוכל לילדים, הופכות להיות קשות מיום ליום ולא מאפשרות לנו

Read More »
השכרת במות לאירועים

השכרת במות לאירועים

בכל אירוע יש מספר אלמנטים בולטים שמושכים את העין, כך מיד ניתן לדעת שמדובר באירוע ולא בפגישה אקראית וללא מטרה. אלמנטים כאלו כוללים בין השאר

Read More »