3 טיפים להפקת אירועים עצמאית

בת מצווה באשדוד – חוגגים את הכניסה לגיל ההתבגרות

כשהילדה הופכת לנערה

אפשר כבר לומר מזל טוב? הבת המקסימה שלכם הגיעה לגיל המצוות, ההתרגשות בשיאה. שתים עשרה שנים של התבשלות עד לרגע הבגרות. כעת, עם הגיל, היא נחשבת לנערה באופן רשמי. אומנם אין ציפייה לעלייה לתורה כשמדובר במין הנקבי, אך נהוג בהחלט לחגוג בתופים ובמחולות את האירוע החגיגי. התגלגלות העניינים מובילה אותנו להיות נוכחים לטקס בת המצווה הראשון שנערך בבית כנסת רפורמי בשיקגו בשנת 1930, ומאז טקסי בת מצווה נערכים באופן לא פורמלי, כשהדובדבן שבקצפת הוא הזמנת אורחים – קרובים וחברים – לאירוע מושקע באולם אירועים, שם נושאת הנערה המתבגרת שהגיעה למצוות בנאום מרגש לצד הוריה, האורחים המוזמנים נהנים מזמן איכות של משפחה וחברים, לצד מנות עשירות בטעמים, בופה, קינוחים וריקודים. מי שגר באשדוד והסביבה, מוזמן לחגוג בת מצווה באשדוד ולהפעים את כולם באטרקציות, באווירה ובתחושה ביתית וחמה.

בת מצווה באשדוד

חגיגות הנערה לפני הנער

כששואלים מדוע חוגגת הנערה לפני הנער, מדוע יש פער של שנה, התשובה נמצאת בגוף השאלה. הנערה אשר בינתה רבה גם על פי דברי התורה, מתבגרת מהר יותר גם פיזית וגם רגשית, לכן היא מקדימה את הנער המתבגר ומקדשת את נעוריה החדשים שנה לפניו. להורים זהו רגע מרגש לא פחות כיוון שהם עדים לשינויים של הילדה הקטנה, מתבוננים בה ומבינים את השפעת החינוך שלהם על עולמה. זוהי בהחלט סיבה למסיבה, לכן בת מצווה באולם אירועים היא אירוע מקסים שחשוב לקיים כדי להנציח את הרגע המרגש שלא ישוב עוד.

הנאה צרופה בחגיגות בת המצווה

חגיגת בת מצווה באשדוד מבטיחה לכם הנאה צרופה, התרגשות עצומה, אטרקציות נהדרות, אוכל טעים, אווירה אינטימית, מוזיקה מותאמת – הכל למען ילדת בת המצווה שמציינת את עולמה החדש. כבר בשנות ה-60 קבע הרב הראשי של ישראל, יצחק ניסים, כי זוהי ברכה חשובה לחגוג את חגיגות בת המצווה. אפשר כמובן לשלב רב שיישא דברים לכבודה, אך אפשר גם להסתפק בחברים ובמשפחה שיקיפו את העלמה הצעירה כדי להנציח את הכניסה לעולם הנערות, עולם ההתבגרות של התפתחות מנטלית, רגשית, פסיכולוגית ופיזית.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

למי מתאים חדר בריחה

למי מתאים חדר בריחה

בשנים האחרונות שמענו כולנו והכרנו את האטרקציה החדשנית והעכשווית שנקראת בשם חדר בריחה. מדובר על מתחם סגור אליו נכנסים בזוג או בקבוצה, כאשר המקום מכיל

קרא עוד! »