מתנות שימושיות

10 מתנות שימושיות שלא ידעתם שקיימות

לקנות מתנה יכול להיות תהליך די מתסכל, אבל לאחר שעוברים על מתנות לגבר ולאישה, מתנות נהדרות שיש היום מגלים כי יש הרבה יותר מתנות שימושיות שרוב האנשים בכלל לא יודעים שהן קיימות.

זיכרון נייד לטלפון חכם

אם יש זיכרון נייד שיכול להתחבר אל המחשב אז למה שלא יהיה זיכרון נייד אשר יכול להתחבר אל המכשיר שאליו כולנו מחוברים כל הזמן, הטלפון החכם. באופן הזה יכולים לדעת כי המידע תמיד זמין ויכול לעבור הלאה בעת הצורך גם.

שטיח כניסה של סדרה אהובה

יש הרבה מאוד סדרות שהן בגדר של טרנד וסדרות שנחרטות היטב למשך של הרבה מאוד שנים, אפילו עשרות של שנים אצל חלק קטן. רכישה של שטיח כניסה באתר https://www.gadgetshop.co.il שכולל משפט מוכר ודמות מוכרת עושים את הכניסה לבית למשהו הכי אישי שאפשר.

מגבות מטבח מגנטיות

מגנטים הם דבר נהדר שנצמד לכל משטח מתכתי, ואם מחברים אל המגנט גם מגבת, אזי מקבלים מגבת שזמינה לשימוש מבלי שצריכים לחפש מקום על הידית של דלת המטבח או לקדוח חור בקרמיקה כדי לתלות אותה. נהדר ויעיל.

ציפית מודפסת

אין כמו ללכת לישון ולראות כיתוב משעשע רגע לפני שצוללים אל עולם של שינה, מלבד הידיעה כי את הציפיות הללו רכש אדם אהוב בור מתנה מקורית למדי. לא רבים יודעים לגבי הציפיות המקושטות במשפטים שנונים למדי, וזו דרך נהדרת להעניק משהו שימושי במיוחד.

מסגרת עם הקלטה קולית

תשכחו כל מה שאתם ידועים לגבי מסגרת של תמונה. הפעם לא צריכים להתמקד במראה של המסגרת, למרות שגם זו מעוצבת למדי, אלא יותר במה שהיא מספקת מעבר לתמונה. האפשרות של הקלטת הודעה היא כזו שגם מאפשרת מתנה יותר אישית, וגם מתנה נפלאה למי שנמצא רחוק ורוצה להשאיר מזכרת עד למפגש הבא.

כרית לאמבטיה

ההרגשה הזו של טבילה באמבטיה היא נפלאה עד אשר נשענים אחורה ומגלים משטח קר ולא נוח בכלל. ההצבה של כרית המיועדת באופן ספציפי לשם מאפשרת אמבטיה מפנקת במיוחד ומתאימה בתור מתנה לכל אוהבי האמבטיות המושבעים באשר הם.

מסגרת תמונה למוצץ

דרך נהדרת לגמו את הקטנטנים מהמוצץ שלהם. פשוט מציבים את המוצץ במסגרת שבה אומרים שלום למוצץ עם ניתוק שהוא בסגנון של "אלא לראותו בלבד".

אקדח זבובים

זבובים בקיץ זה דבר מתסכל. האופציה לחסל אותם עם אדח זבובים ייעודי עושה את החיסול שלהם לדבר הרבה יותר מהנה.

דוכן ממתקים פרטי

חובבי ממתקים יעריצו את מי שקנה להם את המתנה הזו, ואף ימלא אותה עם ממתקים שהם הכי אוהבים לנשנש.

מוט  אחיזה ארוך

תמיד זה קורה, לא מצליחים להגיע אל משהו שנמצא לו הרחק בגובה או במקום כמו מסתור הכביסה. מוט אחיזה שכזה עושה את כל המשימות לאפשריות בכל מקום שבו יש פריט שמסרב לצאת.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מועדון לבת מצווה

איך בוחרים מקום לבת מצווה

אירוע בת מצווה אינו אירוע שחוגגים בכל יום וככזה יש להתארגן לקראתו כראוי. למצוא תוכניות מתאימות, לבחור בתפריט מיוחד, לתכנן קונספט ייחודי וכמובן לצלם ולערוך

קרא עוד! »