ארוחת בוקר בשישי - מקומות שמומלץ לאכול בהם

ארוחת בוקר בשישי – מקומות שמומלץ לאכול בהם

כל אדם, כאשר מגיע סוף שבוע, מחפש היכן יוכל לשים את הראש ואת הקיבה שלו, ומחפש מקום טוב לאכול בו. אם כבר לאכול, כדאי שזה יהיה במקום שיספק לכם את מבוקשכם הודות לשימוש עם שוברים לארוחות בוקר מפנקות, וכמובן שישאיר לכם טעם של עוד.

ארוחת בוקר בשישי – מקומות שמומלץ לאכול בהם |

אם אתם ירושלמים, אחד המקומות שלא כדאי לכם לפספס ולאכול בהם את ארוחת הבוקר בשישי הוא מסעדת קפה רימון. השירות בו הוא מצוין, האווירה ירושלמית ופסטורלית ומהווה את הרוגע והשלווה שאתם כה חפצים בהם בסוף שבוע.

בקפה רימון השירות אדיב, המנות נבחרות ונבחנות בקפידה וימלאו אתכם ואת קיבתכם בדיוק כמו שוודאי תרצו בסוף שבוע. יחד עם חברים ובני משפחה, זהו מקום מובחר שהירושלמים מעריכים ומוקירים כמקום יוקרתי עם אוכל טוב ויותר מכך, שווה לכל נפש.

מדוע חשוב לאכול עם המשפחה? |

מירי, מטפלת משפחתית ממבשרת ציון רוצה שתדעו דבר או שתים, על חשיבות ארוחה משפחתית: "כמטפלת משפחתית, לעתים קרובות יש לי דחף לומר למשפחות ללכת הביתה לאכול יחד ארוחת ערב במקום לבלות איתי שעה".

20 שנות מחקר בארץ ובצפון אמריקה, אירופה ואוסטרליה, מגבות את ההתלהבות שלי מארוחות משפחתיות. מסתבר שלשבת לארוחה לילית זה דבר נהדר למוח, לגוף ולרוח. ואותה ארוחת ערב לילית, לא חייבת להיות ארוחת גורמה שלוקחת שלוש שעות לבשל, ​​וגם לא צריך להכין אותה ביותר מידי זמן וכמובן שאפשר להשתמש במגוון שוברים וקופונים לארוחות במסעדות כדי שהעסק ייצא משתלם לכל המשפחה.

חשיבות ארוחת משותפת והקשר שלה לאוצר המילים |

חוקרים מצאו, כי עבור ילדים צעירים, שיחה בארוחת הצהריים, מגדילה את אוצר המילים אפילו יותר מאשר לקרוא איתם בקול רם ספר כלשהו. החוקרים ספרו את מספר המילים הנדירות – אלו שלא נמצאו ברשימה של 3,000 המילים הנפוצות ביותר – בהן השתמשו המשפחות במהלך שיחת ארוחת הערב.

ילדים צעירים למדו 1,000 מילים נדירות בשולחן בזמן הארוחה, לעומת 143 בלבד מההורים, שקראו ספרי סיפורים בקול רם. ילדים שיש להם אוצר מילים גדול, קוראים בגיל מוקדם יותר ובקלות יותר. עוד סיבה טובה לאכול עם הילדים, סביב שולחן אחד.

 

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: