מה שאתה כנראה לא יודע על בחירת יועצת זוגית

אז אתה שוקל לדבר עם יועץ. זה מדהים וצעד אמיץ, אבל חכה רגע. איך הולכים לבחירתך הנכון? רוב האנשים חושבים שהכל קשור לתארים התלויים על הקיר או לביקורות של המטפל בגוגל. אבל זה לא כל כך פשוט. הרשו לי לשפוך כמה עובדות פחות ידועות שיכולות לשפר את חווית הטיפול שלך ולתת מידע על זוגיות מוצלחת באתר של נעמה רגב.

היסודות לא מוערכים

כימיה היא המפתח: אתה לא הולך לשפוך את הקרביים שלך למישהו שאתה לא מתרגש איתו, נכון? לכן, פגישה מקדימה היא חיונית כדי לאמוד אם אתה והיועץ 'לחץ'.

סגנון על חומר: למטפלים יש סגנונות שונים – חלקם כמו מאמן חיים עם משרוקית, בעוד שאחרים דומים יותר לחבר ותיק שאפשר להתפרק אליו. דע לאיזה סגנון אתה הכי פתוח לפני שאתה מתחיל.

לימודי המשך: עולם הפסיכולוגיה מתפתח כל הזמן. האם היועץ הפוטנציאלי שלך מתעדכן במחקרים ובמתודולוגיות העדכניות ביותר? זהו גורם לא מוערך אך חיוני.

24/7 לא אומר טוב יותר: יועץ שזמין כל הזמן הוא לא בהכרח סימן טוב. זה יכול להצביע על כך שהם לא מבוקשים, או גרוע מכך, שהם עובדים יותר מדי בעצמם ויכולים להיות פחות יעילים בגלל זה.

יציאה מהכיס אינה אומרת חוסר איכות: חלק מהיועצים הטובים ביותר אינם מקבלים ביטוח מכיוון שהוא מאפשר להם יותר זמן לכל לקוח. אז אל תתנו להיעדר אפשרויות ביטוח לכבות אתכם.

מעבר לספה: בעוד שייעוץ מסורתי יעיל, מטפל מודרני המשתמש באפליקציות, מודולים מקוונים או 'משימות בית' יכול לספק גישה מקיפה יותר.

להביא את הכל ביחד: ביצוע הבחירה הברורה

רוב האנשים, כשהם מחפשים יועץ, מתמקדים במובן מאליו: אישורים, מיקום ועלות. כל אלה חשובים, ללא ספק, אבל הם רק קצה הקרחון. מה שבאמת מפעיל חווית טיפול טרנספורמטיבית הם ההיבטים העדינים יותר – כימיה אישית, סגנון טיפול ואפילו איך היועץ מנהל את הזמן שלו, כמו שתמצאו אצל נעמה רגב. אלה הדברים שאנשים מתעלמים ממנו לעתים קרובות, אך הם יכולים להיות הגורמים המכריעים עד כמה הייעוץ שלך יהיה יעיל.

הקדשת זמן לשקול את הנקודות הלא מוערכות אך המהותיות הללו עשויה להיות ההבדל בין חווית טיפול שהיא 'מה' לבין כזו שבאמת משנה את חייך. אז קדימה, היו צרכנים נבונים של שירותי בריאות הנפש. העצמי העתידי שלך יודה לך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכות הגברה לאירועים – איך בוחרים?
מערכות הגברה הן סט של טכנולוגיות המאפשרות למשתמשים להיות מסוגלים לחלוק את חוויותיהם ודעותיהם בכל...
קרא עוד »
אוג 11, 2022
ניקוי חלונות – שומרים על החלונות במשרד נקיים
החלונות במשרד שלכם מלוכלכים ואתם מרגישים שזה הופך את האווירה במשרד שלכם לפחות טובה כאשר אין הקפדה על...
קרא עוד »
מרץ 20, 2022
מה חשוב לבדוק כשמחפשים אולם לאירועים מול הים
לא משנה איזה סוג אירוע אתם הולכים לקיים באולם אירועים על הים, ישנם מספר דברים שאתם חייבים לבדוק כאשר...
קרא עוד »
אוק 04, 2019