צימר כפרי בחורף

כל הסיבות לצאת לצימר כפרי בחורף

לא חשוב אם אתם אוהבים לקפוץ בשלוליות או להתכרבל תחת שמיכה עם שוקו חם וסרט, לצאת לחופשה בצימר בחורף זאת חוויה שונה לגמרי מחופשה בקיץ ואתם חייבים לנסות זאת.

לא רק בקיץ

סביר להניח שכבר טיילתם בארץ לאורכה ולרוחבה בקיץ הזה או זה שלפניו, אבל האם עשיתם את זה גם בחורף? האם ראיתם את אותם הנופים של הקיץ גם בחורף? החורף הישראלי הוא מתעתע ובין ימי גשם סוערים אפשר גם למצוא ימים שמשים המתאים לטייל ואתם תופתעו לגלות איך אותם נופים שהכרתם משנים צבעים, מחליפים צמחיה, פורחים בגוונים אחרים.

למה בחורף?

מעבר לתמונות הנוף המשתנות בין הקיץ לחורף, יש לחורף משמעות גם בזמינות של הצימרים הפנויים וגם במחירים. מאחר שאחוז המטיילים והנופשים בחורף נמוך יותר, קל יותר למצוא מקומות פנויים לזוגות ולמשפחות. בעלי הצימרים גמישים יותר והמחירים זולים יותר.

הגשם מטפטף בחוץ

לרובנו, ולאנשי החורף במיוחד, קוסמת התמונה הפסטורלית של אח בוערת, גשם בחוץ ואתם עם האנשים האהובים עליכם מכורבלים אל מול נוף עוצר נשימה, משתכשכים בג'קוזי חמים ונהנים מחומו של הצימר. במשך היום אפשר לטייל וללכת אל סיור יקב מומלץ באיזור וליהנות מיופיו של החרמון, הנחלים הזורמים בצפון או לצפות מרחוק בעוצמת השיטפונות בדרום

מה חשוב לבדוק

יש המון סיבות חיוביות לצאת אל צימרים במרחב הכפרי , אבל אם הצלחנו לגרום לכם לחשוב על כך, הנה כמה דברים שחשוב לבדוק לפני שמזמינים צימר בחורף. וודאו עם בעלי הצימר האם הגישה אפשרית בכל מזג אויר, האם הצימר מצויד במערכת חימום, האם יש ערכת קפה/תה בחדר עצמו, אם יש ג'קוזי או האט-טאב חיצוניים האם הם במקום מקורה ואפשר להשתמש בהם גם כשיורד גשם.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: