מתנות לפסח בגישה אחרת

לא כדאי לחכות לרגע האחרון, מתנות לפסח בגישה אחרת

לקראת חג הפסח מקובל מאוד להעניק מתנות מיוחדות. אם זה לעובדים ואם זה ללקוחות. גם לתלמידים בבית הספר וגם לילדים בגנים מקובל כיום להעניק מתנה כלשהי לרגל החג. אנחנו כאן על מנת לספר לכם על אפשרויות שונות של מתנות לפסח ייחודיות ומפנקות שיעשו את החג הרבה יותר שמח. ואם תהיתם למה אנחנו מדברים כבר עכשיו על חג הפסח? אז כן. נכון שהקדמנו במעט את המאוחר, אך אם אתם באמת רוצים למצוא את המתנות הספציפיות שמצאו חן בעיניכם בלי להתפשר על מה שנשאר במלאי, כדאי בהחלט להזדרז ולהזמין. הרווח יהיה שלכם כאשר לא יהיה מוטל עליכם לחץ ועומס לקראת חג הפסח שהוא עמוס גם כך.

אז מה תקנו?

  • מגבת מטבח – מגבות מטבח הן אף פעם לא מיותרות. במיוחד לא בפסח. לקראת החג כולם נהנים להתחדש ומגבת תמיד תהיה מתנה מקורית במקום.
  • מעמד למצות – שולחן החג כולל את המרכיב העיקרי, את המצות. מעמד מקורי ונוח לאחסון המצות על גבי השולחן יוכל בהחלט להוות רעיון מדליק למתנה. כל אחד ייהנה מהמעמד שישמור על המצות במרכז השולחן בצורה הכי מכובדת.
  • משחקים לפסח – לא תמיד יש לנו זמן לנקות את כל המשחקים של הילדים לקראת החג. המשחקים של הילדים אינם נקיים מחמץ ואי אפשר לסמוך על כך כי ללא ניקיון לא ניכשל חלילה באיסור חמץ. על כן יש רבים הגונזים את המשחקים של כל השנה ולקראת החג הם מצטיידים במספר משחקים חדשים. ברור כי כל משחק שיתקבל כמתנה, יתקבל בשמחה ובששון.
  • ספר מתכונים לפסח – המטבח של פסח הוא מצומצם יותר ממטבח החמץ. בכל זאת, כולם טוענים כי למאכלים של פסח אין מתחרים. ספר מתכונים פסחי יוכל בהחלט לשדרג את המטבח הפסחי ואת הטעמים המיוחדים שלו.
  • ציפה לכרית – בליל הסדר כולנו זקוקים לכריות הסבה. אם יהיה ציפוי מיוחד המתאים לשולחן החג, ברור כי השולחן כולו יקבל מראה מלכותי והדור.
  • קופסאות למצות – אלו גם כן יתרמו רבות לשולחן החג כמו גם לשמירה על המצות ועל שלמותן.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סקסופוניסט לאירועים

סקסופוניסט לאירועים

בלא מעט סרטים אמריקאיים, סדרות אמריקאיות, יש סצנות ייחודיות, מרגשות, בהן אנחנו רואים תמונות של עיר לפנות ערב או עיר בלילה, כשברגע סקסופון מנגן ואפשר

קרא עוד! »