למי מתאים חדר בריחה

למי מתאים חדר בריחה

בשנים האחרונות שמענו כולנו והכרנו את האטרקציה החדשנית והעכשווית שנקראת בשם חדר בריחה. מדובר על מתחם סגור אליו נכנסים בזוג או בקבוצה, כאשר המקום מכיל רמזים שונים ומידע מוצפן. המבקרים אמורים לנסות לפענח את המידע ולקלוט את הרמזים המוצפנים, כאשר המטרה שלהם היא להצליח לצאת מהמתחם תוך זמן מוקצב, לרוב שישים דקות. מדובר באתגר חשיבתי שיש להשקיע בו מאמץ והרבה היגיון, כדי להצליח לעמוד ביעד ולמצוא את הפתרון של החידה – אתגר בתוך הזמן המוקצב.

אז למי זה בעצם מתאים?

היות ומדובר על אתגר חשיבתי – אינטלקטואלי היציאה הזו מתאימה לקבוצה שמחפשת הנאה רציונאלית. מי שאוהב לאמץ את הראש, לקמט את המצח ולהגיע למסקנות נכונות. לרוב אנשים מבוגרים יאהבו את החוויה הזו, אך היא בהחלט תדרוש מהם מאמץ. ילדים קטנים לא ממש יגלו עניין בחדרי בריחה שכן האתגר אינו מתאים להם.

  • יום גיבוש לצוותקיוב חדרי בריחה זו אטרקציה נהדרת ליום גיבוש לצוות עובדים. כאשר בחדר הבריחה ניתן לראות את יחסי העבודה ואת שיתוף הפעולה בין העובדים. יש את מי שמציע הצעות, יש את האמיץ שמנסה ולרוב גם מצליח. יש את העובד הפסיבי שצועד אחרי כולם ולא יוזם מעצמו דבר… אפשר ללמוד הרבה מאוד על הפעילות של חברה הקבוצה ולהסיק מסקנות לגבי ייעול תהליכי העבודה בשגרה.
  • יציאה לבני זוג – בני זוג שמחפשים רעיון מוצלח ליציאה יוכלו ליהנות עד מאוד בחדר בריחה. הם מתמודדים יחד באתגרי החיים וגם באתגר הנוכחי. כל אחד מהם תורם את ההבנה שלו ואת החשיבה הקונקרטית הייחודית שלו, כדי לפצח את האתגר ולצאת מהמתחם בהצלחה מרובה.
  • יציאה נוחה ונעימה – לא תמיד מתאים לנו לצאת לשמש או לקור, להתמודד עם הרוחות או השמש העזה. חדר בריחה עשוי להיות רעיון מעולה עבור מתקשים בהליכה או למי שלא רוצה להיחשף למזג אוויר קיצוני. המקום סגור וממוזג ומאפשר חוויה נעימה בלי להתאמץ ולהתייגע יתר על המידה.

אכן, חדר בריחה זו אטרקציה נפלאה שעשויה להיות מוצלחת ומתאימה למגוון מטיילים. צאו גם אתם ותיהנו!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיול בבנגקוק

טיול בבנגקוק: חובה או מיותר?

רבים טסים לטיול בתאילנד, ולא בכדי, שכן מדובר באחד היעדים האהובים והמרהיבים ביותר בעולם. יש מי שבוחרים לטוס לתאילנד עם בני הזוג ויש מי שעושים

Read More »

שלום עולם!

ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל לכתוב.

Read More »