חדרי בריחה לבת מצווה

חדרי בריחה לבת מצווה

בת מצווה הוא אירוע חשוב שכדאי לציין ולחגוג עם חברים ובני משפחה. ילדות בגיל 12 כבר יודעות כיצד החגיגה שלהם תראה – בין אם מדובר במסיבת פיג'מה עם כל החברות לבין אם מדובר באירוע במסעדה עם המשפחה או בבילוי כיפי עם חברים. 

אחת האטרקציות שרבות בוחרות בהן עבור בילוי עם החברות שלהן. היא אטרקציה המשלת חדר בריחה לבת מצווה. 

אבל במה מדובר? 

חדרי בריחה הם אטרקציה שהגיעה אלינו מחו"ל לפני יותר מעשור ומטרתה לספק חוויה מלאת אדרנלין לילדים ומבוגרים. מדובר בחדרים אליהם נכנסים על מנת לצאת מהם כמה שיותר מהר לאחר ביצוע משימות ועל פי שעון שמתקתק, או לצבור נקודות ולפתור חידות. 

חדר כזה מציע תעלומה מסתורית שצריכים המשתתפים לפענח, כאשר בחדר תמצאו מנעולים שצריך לפרוץ, סיסמאות שצריך להבין, קודים ורמזים שצריך להבין כשהכול קורה בשיתוף פעולה בין המשתתפות. 

החוויה מספקת צחוק ושעשוע כמו גם חוויה מלאת אדרנלין בה יש לשתף פעולה אחת עם השנייה. חדרי בריחה לבת מצווה מותאמים בדיוק עבור הגילים של המשתתפים והמשתתפות ומציעים מגוון רחב של קונספטים בהם מעוצבים ומתוכננים החדרים, כמו למשל חדר בריחה מסעדות גוליבר, חדר בריחה שרלוק הולמס, כמו גם שיש חדרים שמציעים פתרון חידה בלשית, יש כאלו שצריך לפתוח בה מנעולים וכספות, ויש כאלה שצריך לגייס מחשבה וששיתוף פעולה כדי לצאת ממלכודות או תאים סגורים. יש המון רעיונות והרשימה עוד ארוכה. 

איך מוצאים חדר בריחה לבת מצווה? 

אם אתם רוצים להתאים חדר בריחה בבת מצווה של הבת שלכם – כדאי כבר עכשיו למצוא חברה מומחית בתחום. באמצעות בחירה נכונה תוכלו לספק הילדה שלכם אטרקציה כיפית במיוחד! 

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: