איך למצוא ספקים לחתונה

איך למצוא ספקים לחתונה

בעבר חיפשו ספקים לחתונה דרך חברים שנישאו לא מזמן וכך קיבלו המלצות על צלם זה או אחר, דיג'יי, מעצבים, בר אקטיבי ועוד.

מציאת ספקים לחתונה 

היום בעידן הדיגיטלי הכול נעשה בדרך פשוטה והרבה יותר קלה ומוחשית. נכנסים לאתר האינטרנט ורואים סיווגים של ספקים רבים הקשורים להפקת החתונה, כמו צלמים, מאפרות, בר לחתונה, די ג'יי, שמלות כלה יד שניה ועוד.

בהתאם לצורך, כל זוג בוחן את הספקים הדרושים לו. אם מדובר לדוגמה במציאת בר לחתונה, אפשר להתרשם מנראותו של הבר, את ההיצע של המשקאות שמציע המפעיל, איילו משקאות אלכוהוליים, אילו בירות ועוד. 

באופן טבעי לאחר שמתרשמים מתמונות שונות של מפעילי ברים, נשארים עם רושם חיובי לגבי כמה בודדים מהם. השלב הבא הוא ליצור עם כל אחד מהם קשר, לקבל מידע נוסף, להתרשם מהאישיות ומהשירות של הספק ולראות איך הדברים זורמים.

בדרך כלל אין צורך בפגישה כיוון שהאינטואיציה היא זו שמובילה את הדרך ובני הזוג חשים עם מי יש להם חיבור ועם מי לא. על פי התחושות הללו וסיכום העלויות, הם מגיעים להסכמה עם אחד מהספקים וחותמים על הסכם לגבי הצבת בר בחתונה במועד שנקבע ובאולם שנבחר לכך. 

לאחר סגירת המעגל בני הזוג מאושרים שסגרו את ההתנהלות עם ספק מסוים והם כבר בדרך ליעד הבא לסגור דברים עם ספק נוסף.

ביצוע ההכנות לחתונה דרך האתר 

כאשר כל המידע קיים באתר https://bebride.co.il, אין צורך להתרוצץ ולרוץ בין האולמות כדי לראות את ההפעלה בפועל של בר משקאות זה או אחר, של צלם, די ג'יי או כל ספק אחר. אפשר לראות הכול בתמונות חדות ובסרטוני וידאו איכותיים ולכן נותר רק לשוחח עם הספק ולסגור קצוות ועלויות.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: