אבקה איזוטונית – איפה כדאי לקנות?

משקאות איזוטוניים הינם סדרה של משקאות אנרגיה מגוונים המתאימים לספורטאים ולמתאמנים בחדרי כושר. משקאות אלה הופכים עם השנים לפופולריים יותר ויותר. על מנת להיות בטוחים שאתם עושים לגוף שלכם רק טוב ובמיוחד בזמן מאמץ וכושר, חשוב מאוד לצרוך אותם רק דרך ספק מהימן!

מה זה משקה איזוטוני?

משקאות איזוטוניים נקראים גם משקאות אנרגיה, הם משקאות המיועדים בעיקר לספורטאים ולמתעמלים. המשקה מכיל ריכוז חלקיקים דומה לזה שיש בדם שלנו, וצריכתו בזמן פעילות גופנית עשויה לשפר את הביצועים ולאפשר לגוף להפיק את הפוטנציאל הגלום בו בזמן מאמץ.

אבקה איזוטונית נועדה בראש ובראשונה לענות על צרכי הספורטאים והמתעמלים בזמן פעילות כושר ומאמץ, שכן הם חייבים להישאר איזוטוניים מבחינת תרכובת הדם שלהם.

מדוע כדאי להשתמש במשקאות איזוטוניים

מטרתו של המשקה האיזוטוני הוא למעשה לשפר את יכולת צריכת המים של הגוף, כלומר את המינרלים וחומרי הזנה הטבעיים בהם ובכך לאפשר הקלה משמעותית בקצב חילוף החומרים והפעילות המטבולית בזמן מאמץ. זה מאפשר הטמעה נכונה של הרכב הרכיבים השונים בדם של המתעמל כמו גלוקוז, נתרן ועוד.

מה מכיל משקה איזוטוני?

מים הם כמובן מהווים את המרכיב העיקרי של המשקה האיזוטוני. המינון שלהם יחד עם תשלובת המרכיבים האחרים יאפשר למתעמל הידרציה יעילה במהלך הפעולה הגופנית. כמו כן, המשקה מכיל הרכב פחמימות להבטחת צריכת אנרגיה ולהעניק המשך רציף למאמץ פיזי מתמשך. גם נתרן קיים במים, לצורך שחזור מלחים שאבדו במהלך ההזעה. המשקה גם מכיל ויטמינים להקלה בעיבוד האנרגטי וסיוע נגד התעייפות. חשוב גם שיהיה בו נוגדי חמצון המסייעים לגוף לסלק פסולת תאית הנוצרת בזמן אימוץ גופני.

מתעמלים? אל תתחילו בלי משקה איזוטוני במגוון טעמים!


למידע נוסף על אבקה איזוטונית היכנסו לאתר https://www.allinpro.co.il/

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: