קינג צארלס אורן שפר

למה קינג צארלס הוא גזע מושלם לגידול בבית עם ילדים

אנשים רבים אוהבים מאוד כלבים אבל די חוששים ברגע בו הם צריכים להכניס אל הבית חיה שאחרי הכל יכולה שלא להתאים אל סגנון החיים של כל אחד. הדבר הטוב בעולם של הכלבים הוא שהם מגיעים בכל מיני גזעים, כאשר כל גזע הוא עולם ומלואו ומציע התאמה פרטנית לכל סוג של אדם. ישנם זנים של כלבים שמתאימים לאנשים מבוגרים, וישנם גזעים כמו קינג צ'ארלס אשר מתאימים במיוחד עבור אנשים אשר רוצים לגדל כלב בביתם, שבו יש גם ילדים קטנים שחוששים לשלומם. למה דווקא כלב מסוג קינג צ'ארלס יהיה בעל התאמה מירבית לבית כזה? עברו על הדברים הבאים ותבינו בעצמכם.

גזע עם אופי רגוע

יש כלבים שנוטים יותר לרעש, כלבים שנוטים יותר לתזזיתיות וכאלה שלא ממש מתאימים לבית עם ילדים קטנים שמטרידים את מנוחת הכלב בכל מיני צורות. לעומת כל הגזעים הללו גזע מסוג קינג צ'ארלס מבית הגידול של אורן שפר הוא התגלמות המושלמות מבחינת בית שבו רוצים לגדל כלב כאשר בו קיימים גם ילדים קטנים שלהם יש רמת אנרגיה ורעש שונה מזו של אדם מבוגר. הוא מאוד אוהב ילדים וגם מתאים לבית עם חיות קטנות אחרות. בנוסף, כלבי קינג צ'ארלס הם כאלה שלא נוטים לנבוח בצורה רבה, כך שהם מאוד מתאימים לגידול בתוך בניין של דירות רבות שבהן השכנים לא סובלים מכל אותו הרעש.

ניתן לאילוף בקלות

כלבים מסוג קינג צ'ארלס הם כאלה אר ביחס אל כלבים מזנים אחרים מגיעים עם רמת אינטליגנציה די גבוהה. דבר זה אומר כי הם מאוד נוחים לאילוף וכי התהליך עצמו הוא כזה שבו לא צריכים להשקיע יותר מידי מאמץ, אלא פשוט להבין את התהליך ולהיות עקביים איתו עד אשר הכלב מסגל לעצמו את ההתנהגות הרצויה ונעשה לבן בית שאיתו נוח לחיות ואף מעשיר את החיים של כל הדיירים בבית בצורה מאוד נעימה. מכוהן שאת תהליך האילוף יכולים לעשות עם מאלף, או לבחור לעשות זאת לגמרי לבד עם מידע לגבי אילוף כלבים שזמין בצורה חופשית לכל אחד.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בלונים ליום הולדת

בלונים ליום הולדת

בחירת בלונים ליום הולדת היא משימה מאוד כיפית שרבים אוהבים להשתעשע איתה. התאמה של בלונים לאירוע, צריכה להיעשות בצורה שקולה כדי לא לאבד את החוש

קרא עוד! »