למה קינג צארלס הוא גזע מושלם לגידול בבית עם ילדים

קינג צארלס אורן שפר

אנשים רבים אוהבים מאוד כלבים אבל די חוששים ברגע בו הם צריכים להכניס אל הבית חיה שאחרי הכל יכולה שלא להתאים אל סגנון החיים של כל אחד. הדבר הטוב בעולם של הכלבים הוא שהם מגיעים בכל מיני גזעים, כאשר כל גזע הוא עולם ומלואו ומציע התאמה פרטנית לכל סוג של אדם. ישנם זנים של כלבים שמתאימים לאנשים מבוגרים, וישנם גזעים כמו קינג צ'ארלס אשר מתאימים במיוחד עבור אנשים אשר רוצים לגדל כלב בביתם, שבו יש גם ילדים קטנים שחוששים לשלומם. למה דווקא כלב מסוג קינג צ'ארלס יהיה בעל התאמה מירבית לבית כזה? עברו על הדברים הבאים ותבינו בעצמכם.

גזע עם אופי רגוע

יש כלבים שנוטים יותר לרעש, כלבים שנוטים יותר לתזזיתיות וכאלה שלא ממש מתאימים לבית עם ילדים קטנים שמטרידים את מנוחת הכלב בכל מיני צורות. לעומת כל הגזעים הללו גזע מסוג קינג צ'ארלס מבית הגידול של אורן שפר הוא התגלמות המושלמות מבחינת בית שבו רוצים לגדל כלב כאשר בו קיימים גם ילדים קטנים שלהם יש רמת אנרגיה ורעש שונה מזו של אדם מבוגר. הוא מאוד אוהב ילדים וגם מתאים לבית עם חיות קטנות אחרות. בנוסף, כלבי קינג צ'ארלס הם כאלה שלא נוטים לנבוח בצורה רבה, כך שהם מאוד מתאימים לגידול בתוך בניין של דירות רבות שבהן השכנים לא סובלים מכל אותו הרעש.

ניתן לאילוף בקלות

כלבים מסוג קינג צ'ארלס הם כאלה אר ביחס אל כלבים מזנים אחרים מגיעים עם רמת אינטליגנציה די גבוהה. דבר זה אומר כי הם מאוד נוחים לאילוף וכי התהליך עצמו הוא כזה שבו לא צריכים להשקיע יותר מידי מאמץ, אלא פשוט להבין את התהליך ולהיות עקביים איתו עד אשר הכלב מסגל לעצמו את ההתנהגות הרצויה ונעשה לבן בית שאיתו נוח לחיות ואף מעשיר את החיים של כל הדיירים בבית בצורה מאוד נעימה. מכוהן שאת תהליך האילוף יכולים לעשות עם מאלף, או לבחור לעשות זאת לגמרי לבד עם מידע לגבי אילוף כלבים שזמין בצורה חופשית לכל אחד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירות פינוי חפצים ישנים: התאמה לפענוח
בתחום התכשיטים והמורשת היקרים, בתים רבים מכילים שרידים של פעם. שירותי ניקוי חפצים ישנים נכנסים לכאן,...
קרא עוד »
נוב 05, 2023
סודות פנימיים על מתנות מיוחדות ומארזים
בתחום הענקת המתנות, ההבדל בין מתנה טובה למתנה בלתי נשכחת של נטע מתנות מהלב טמון לרוב בפרטים שאינם...
קרא עוד »
פבר 24, 2024
4 רעיונות למתנות מושקעות לבר מצווה של הנכד
הנה הרגע הגיע ונכדכם בן ה 13 מגיע לגיל המצוות. ברגעים אלה אתם מתמלאים גאווה וחושבים כיצד תוכלו להעניק...
קרא עוד »
ספט 19, 2019