סדנת ODT

ODT היא סדנה המתמקדת בגיבוש צוותים, העצמה אישית, מיומנויות חברתיות ואישיות כשכל אלו משולבים בפעילויות כיף ופנאי שקבוצה של אנשים עושים יחד. סדנאות ODT מפתחות כישורים מקצועיים עבור המשתתפים בהן, ולכן מדובר על סדנאות גיבוש והעשרה המותאמות לימי גיבוש צוות עובדים, פעילויות חברתיות לילדים ונערים וגם אפשרות לפעילות משפחתית מגבשת ומהנה.

הפירוש של המילה ODT הוא Outdoor Training, כיוון שכלל הפעילויות והסדנאות בתחום נעשות במקומות פתוחים ולא בתוך מבנים סגורים ומקומות אחרים בהם משתתפי הסדנה נוהגים לבלות בחיי היומיום שלהם. עצם הפעילות בשטח פתוח מאפשרת למשתתפים להרגיש משוחררים יותר, וכך להביא את עצמם באופן מלא לפעילות ולהתנהג בצורה כמה שיותר טבעית.

סדנאות ODT לגיבוש קבוצתי בחיי המשפחה, עבודה ופנאי

סדנאות ODT מצוינות עבור כל קבוצת אנשים שרוצה לבלות יחד בפעילות מגבשת ומעצימה, בין אם מדובר על משפחות שמחפשות אטרקציה מהנה וערכית, מנהלי חברה שרוצים לגבש את צוות העובדים שלהם או אפילו קבוצות חברים שרוצות להעביר כמה שעות של כיף יחד:

  • פעילות ODT למשפחות: ניתן למצוא פעילויות ODT מותאמות למשפחות שרוצות לארגן יום כיף משפחתי. הפעילות תעניק חוויה קבוצתית לכל בני המשפחה ומתאימה לכל הגילאים. יחד הם יוכלו לשחק במשחקי רצפה גדולים, משחקים תחרותיים ומשעשעים ופעילויות מהנות אחרות
  • סדנת ODT לעובדים: סדנאות גיבוש וכיף שיעניקו להם חיבור מיוחד וקרוב יותר, גם אם מדובר על צוות עובדים חדש שצריך לעבוד יחד במהלך היומיום. הסדנאות יאפשרו לפתח כישורי מנהיגות, להראות מי יודע להוביל באופן טבעי ומהן החוזקות שיש לכל משתתף. 

יתרונות סדנת ODT

סדנת ODT מעניקה למשתתפים מגוון של מיומנויות חברתיות וגם אישיות, כך שכל אחד יכול להציג את החוזקות שלו ולפתח את הצד השיתופי והעוזר במהלך פעילויות קבוצתיות. הסדנאות מעצימות יכולות תקשורתיות, עמידה בזמנים, מנהיגות ואחריות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מבחר תחפושות למבוגרים שמשתלם יותר להשיג בארץ
אין זה סוד, שהיום אנחנו יכולים למצוא כמעט כל דבר באינטרנט, ואין זה סוד גם, שאנחנו יכולים להזמין מוצרים...
קרא עוד »
אוק 13, 2018
אישורי הגעה לחתונה – איך זה יכול לשרת אותנו
תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה. נניח אתם מארגנים חתונה וביום האירוע מתברר לכם שחלק גדול מהאורחים לא...
קרא עוד »
מרץ 06, 2022
איך לבחור מתחם אירועים?
מתחם לאירועים צריך להיות ייחודי על מנת להתבלט מהשאר. צריכה להיות לו תחושה מיוחדת שתמשוך אליו...
קרא עוד »
אפר 20, 2023