צלם לבר מצווה - כמה אמור לעלות ומה צריך לצפות?

צלם לבר מצווה – כמה אמור לעלות ומה צריך לצפות?

צלם לבר מצווה נחשב היום לחלק אינטגרלי מכל אירוע שמכבד את עצמו. אם בעבר היה ניתן להסתפק בצילום חובבני של אחד מקרובי המשפחה, הרי שהיום כבר לא ניתן לערוך אירוע ללא צלם מקצועי שידע לתפוס את הרגעים המרגשים והמשמחים ביותר בכל אירוע. חשוב לזכור כי אומנם האירוע עצמו נמשך בסך הכול מספר שעות, אך הזיכרונות ממנו יכולים לשרוד לנצח בעזרת התמונות המתאימות. צלם מיומן ידע לתפוס את הרגעים המעניינים ביותר והוא ידע ליצור את האווירה הנכונה לצורך הצילום המושלם. ניתן לבחור בין צילומי סטילס, צילום וידאו מקצועי, צילום בוק בר מצווה או צילומי מגנטים. כמובן שניתן להתפנק על כל החבילה, ולתעד את האירוע בכל דרך אפשרית.

צלם לבר מצווה – כל מה שצריך לדעת

היום ניתן למצוא מגוון רחב של צלמים שונים המתמחים באירוע בר או בת מצווה. צלמים אלו מכירים את כל הרגעים המרגשים שצריך לתפוס בעדשת המצלמה, הם יודעים מהי זווית הצילום המחמיאה ביותר והם יודעים ליצור את התמונות המושלמות שתרצו לתלות על הקירות בבית. החבילה המומלצת ביותר היא חבילה הכוללת צילומי סטילס וצילומי מגנטים, היות ולא ניתן לוותר על אלבום בר המצווה המסורתי ואין אורח שלא ישמח לחזור הביתה עם מגנטים צבעוניים. לכן חבילה זו נחשבת גם לפופולרית ביותר בקרב רוב המשפחות.

חשוב לוודא כמובן שהצלם לא רק מצלם את התמונות המקצועיות ביותר, אלא גם דואג לעבד אותם כדי ליצור תמונה בעלת ניגודיות מתאימה, בהירות מושלמת ואם תרצו, אז גם אפקטים מיוחדים. ההבדל בין תמונה רגילה לבין תמונה שעברה עיבוד הוא עצום, כך שחשוב לשים לב כי הצלם מכניס את שלב העיבוד לחבילה שלכם.

מתעניינים גם על צילום מגנטים? בקרו באתר:

https://magnetli.co.il/

מהו המחיר הממוצע של צלם לבר מצווה?

המחיר משתנה כמובן בהתאם לניסיון ולמקצועיות של הצלם ולסוג החבילה שבחרתם. באופן כללי, המחיר נע בדרך כלל בין 1200 – 2000 ₪ עבור צילום אירוע באורך של 4 – 5 שעות. עיצוב, עיבוד והדפסה, מעלים את המחיר בעוד 500 – 700 ₪. מי שירצה צילומי וידאו, יצטרך להוסיף עוד כאלפיים ₪.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אטרקציות שונות לאירועים

אטרקציות שונות לאירועים

כשאנחנו עורכים, לא משנה אם מדובר באירוע פרטי או אחר, אנחנו יכולים להחליט שהוא יהיה "רגיל", קבלת פנים, טקס, אוכל, מוזיקה, הדברים שאנחנו יכולים למצוא

Read More »
ספא ברחובות למסיבת רווקות

ספא רחובות מומלץ למסיבת רווקות

אם אחת החברות הטובות שלך מתחתנת, את בוודאי רוצה לארגן עבורה כמה רגעים לפני החתונה יום מפנק שיהווה גם מסיבת רווקות יוצאות דופן וכיפית במיוחד!

Read More »

ספר ילדים ששורד כל דור

כתיבה והוצאה לאור של ספר ילדים ששורד כל דור זהו לא דבר של מה בכך. צריך בעצם לכתוב ספר שמדבר על דברים אוניברסליים וכלליים מספיק

Read More »