אמן חושים לאירועים

חושים הם חלק מהמוח האנושי שבו אנו משתמשים כדי לתפוס ולזהות אובייקטים, אירועים ומצבים. עם זאת, אנחנו לא יכולים להבין לגמרי את החושים שלנו רק על ידי שימוש במוח שלנו. אנו זקוקים למידע חושי מחוץ למוח כדי להיות מסוגל לעשות זאת. . להלן רק כמה מהדרכים השונות בהן אנו עשויים לחוות את העולם.

ככל שתלמד יותר על החושים שלך, כך תוכל להשתמש בהם כדי לעזור לשלוט בחייך בבית ובעבודה. חוש פנימיות חוש פנימי הוא כזה שאינו משתקף בשום מערכת חושית חיצונית כגון ראייה, שמיעה או לגעת. החושים הפנימיים הם: מנטאלי (מרגיש את המצב הפנימי או הרגשות) רגשי (האשמה, אשמה או בושה) פיזי (חוש מישוש, כאב או טמפרטורה).

אמן חושים

אמן חושים לאירועים הם בין האנשים היצירתיים ביותר בעולם. הם יכולים ליצור כל מה שהם רוצים. זו הסיבה שהם נקראים גם אמנים. אבל היצירתיות שלהם שונה מזו של אנשים רגילים. היצירתיות שלהם אינה מוגבלת לאמנות חזותית, מוזיקה או ספרות אלא משתרעת גם לתחומים אחרים כמו מדע וטכנולוגיה, עסקים, פוליטיקה וכלכלה וכו'. אם אדם הצליח ליצור משהו שימושי עבור אנשים, כמו גם לעצמו, הוא או היא ייחשבו לאמן.

אמן עשוי להיקרא גם אינטלקטואל מכיוון שהיצירתיות שלו טמונה ביכולתו לחשוב בצורה יצירתית. אינטלקטואל אינו מוגבל רק לאמנויות ומלאכות, אלא הוא יכול גם לעשות מדע וטכנולוגיה על ידי יישום ידע בתחומים שונים.

אמן חושים לאירועים בלתי נשכחים

אמן חושים הוא אדם שיכול להגיד לך מה אתה חושב ומרגיש בכל זמן נתון. הוא אדם שיכול לקרוא מחשבות. הוא/היא יכול לעשות זאת על ידי קריאת מחשבותיהם של אחרים. לאדם עם יכולות כאלה יש כישרון מיוחד והוא מאוד מוכשר בתחומו.

מנטליסטים נתפסים לעתים קרובות כבדרנים או קוסמים. הם ידועים גם בתור קוראי מחשבות ומדומים, אבל הם לא רק אנשים שיכולים לקרוא מחשבות, יש להם גם יכולת ייחודית לחזות את העתיד.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הכהיית חלונות לרכב

בתקופת הקיץ תמיד אנחנו רואים תשדירים שונים שמתריאים בפנינו על הסכנות של חשיפה לשמש. מסבירים לנו תמיד שחשוב מאוד לשתות הרבה מים, להמנע מחשיפה ארוכה

קרא עוד! »