מופעי רחוב

מופעי רחוב במסגרת התו הירוק

קיום מופעי רחוב בעיקר כיום, בימי מגיפה, משפיעים לטובה על כל האומנות, ועל כל האנשים שמתגעגעים מאוד לראות אותה. תקופה זו היא תקופה ארוכה מאוד, הגורמת לכולנו להעריך את כל מה שהיה לנו מלפני שהקורונה הגיע, ביום יום שלנו היה ביכולתנו להגיע לכל מקום שאנו חפצים להגיע אליו.

 מופעים ותיאטרונים המשלבים אנשים רבים בתוך מרחבים פתוחים או סגורים, זה לא היה משנה. למשך הרבה זמן התקיימנו אחד לצד השני, ללא אומנות, תיאטרון ומופעים שמכניסים הרבה צבע ושמחה לחיינו. אך השלב הזה מאחורינו – למזלנו ולשמחתנו, ניתן לקיים מגוון גדול של מופעי רחוב היום במסגרת התו הירוק והתו הסגול.

הכל באוויר הפתוח

האירועים האומנותיים היו בהשהיה למשך תקופה כה ארוכה, ואם ניתן לקיים אומנות – מופעי הרחוב הם הדבר הראשון שיכול להתאפשר בתחום המופעים והאומנות. כל מה שקורה, קורה במרחבים חיצוניים, כיאה למופעי רחוב. אפשר לקיים כל סוג של מופע ואומנות בחוץ, באוויר הפתוח והנעים, היכן שנוכל להרגיש בטוחים לגמרי.

אילו מופעים יכולים להתקיים?

ניתן לעלות מגוון רחב מאוד של מופעי רחוב עם דמויות שטח בכל לוקיישן ומיקום אשר תבחרו.

אפשר להזמין מופעי ריקוד הכוללים רקדניות בטן, קברט, רקדני היפ הופ וברייק-דאנס, רקדניות סמבה ורקדנים ברזילאיים, סטפס ועוד סוגי ריקוד. אך לא רק ריקוד – מופעי קרקס וקרקס אווירי, הם גם כן מופעי רחוב פופולריים ואפשריים בתקופה זו.  

תיאטרון אורות ותיאטרון רחוב הכולל שחקניות ושחקנים מוכשרים אשר משתמשים בכל אלמנט אפשרי מהרחוב, ויוצרים אינטראקציה גבוהה עם הקהל, בכדי להוסיף למופע הרחוב שלהם. יש בנוסף את הפסלים החיים המפיקים חיים ושעשוע בתוך התלבושות המדהימות שלהם. מוזיקה ונגנים, להטוטנים והולכי קביים… האפשרויות אינן נגמרות!

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אמן חושים לאירועים

חושים הם חלק מהמוח האנושי שבו אנו משתמשים כדי לתפוס ולזהות אובייקטים, אירועים ומצבים. עם זאת, אנחנו לא יכולים להבין לגמרי את החושים שלנו רק

קרא עוד! »