המדריך המלא לבחירת סידור בלונים לחתונה שלכם

אתם זוג שעומד להתחתן וברצונכם לספק לאורחים שלכם הפתעה מיוחדת במינה – עיצוב בלונים כמו שהם לא ראו מעולם. בלונים הם אחד הקישוטים המיוחדים ביותר לחתונה. תארו לעצמכם את האורחים מגיעים לחתונה, נכנסים בזה אחר זה ומגלים עיצובי בלונים מרהיבים, פסלים ומיצגים שכולם עשויים אך ורק מבלונים, זהו זיכרון מהחתונה שישאר חרוט אצל אנשים רבים.

כיצד יודעים באיזה עיצובי בלונים להשתמש?

הכלל הראשון בהחלטה על עיצובי הבלונים בחתונה שלכם הוא בחירה של בלונים אשר יתאימו לאופי האירוע. אם החתונה תיערך באולם אירועים אז עיצוב הבלונים יהיה בסגנון מסוים, אם החתונה תיערך בגן אירועים אז עיצוב הבלונים יהיה בסגנון אחר. כלל נוסף וחשוב מאוד הוא הכמות והצבעים. עלינו לבחור כמות בלונים בהתאם לגודל השטח בו אנו מתכוונים לערוך את האירוע. לדוגמא: אם החתונה נערכת באולם אירועים אך החופה עצמה נערכת בגן של העולם, יהיה צורך בפיצול של הבלונים לשתי המקומות ולכל מקום יתאימו בלונים בכמות שונה ובצבעים שונים. יש לקחת בחשבון כי לא נוכל להשתמש בכלל הבלונים, בחלל בו נרצה לתלות את הבלונים יכולים להיות גם אלמנטים נוספים של עיצוב. לכן, כמות הבלונים בה נשתמש תלויה לא מעט בשטח העומד לרשותנו ובאופן בו נרצה לחלק את השטח.

טיפים לעיצובים של בלונים

כדי שעיצוב הבלונים שלכם יהיה מוצלח עליכם לעקוב אחרי מספר כללים פשוטים: 

השתדלו להשתמש בבלונים בעלי צבעים בהירים, בעיקר בצבעי אדום ולבן, בלונים כהים נותנים תחושה לא נעימה.

השתדלו לא להגזים בעיצוב ובדפוס על גבי הבלונים ( במידה וקיים כזה) כדי לא להרוס את הרעיון.

הבלונים הם לא האלמנט היחיד בו אנו משתמשים לעיצוב, לכן אל תגזימו בכמות הבלונים בה אתם משתמשים.

אל תנסו להיות מקוריים בצורה מוגזמת, בחלק מהמקרים זה יכול להיראות מוגזם.

רעיונות לעיצובי בלונים בחתונה

להלן מספר רעיונות לעיצוב בלונים בחתונה שלכם:

חופה המורכבת מבלונים – חופה אשר מורכבת מבלונים היא חופה יוצאת דופן בה קיימים 4 עמודים המורכבים מבלונים במגוון צבעים, הגג של החופה מורכב משורות של בלונים עם יריעת בד מעליהם. חופה המורכבת מבלונים היא חופה כשרה לכל דבר.

בלונים בדמויות חתן וכלה – קיימת האפשרות להזמין לאירוע שלכם בלונים בדמויות של חתן וכלה בשלל עיצובים, הדמויות יכולות לחבוש הינומה וכובע, הדמויות בבלון יכולות להחזיק זר פרחים ועוד מגוון רב של עיצובים מיוחדים.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: