פגשתם נחש? אסור להרוג! צלצלו ללוכד נחשים מוסמך מיד

פגשתם נחש? אסור להרוג! צלצלו ללוכד נחשים מוסמך מיד

מפגש עם נחש יכול להיות מבהיל במיוחד. בנוסף, פעמים רבות אנחנו רואים רק חלק קטן מהנחש ולא ניתן לזהות אם הוא ארסי או לא. אנשים רבים נלחצים בעת מפגש עם נחש ומנסים להרגו אך זוהי עבירה על החוק במדינת ישראל מכיוון שהנחשים נחשבים לחיית בר מוגנת. אז כיצד יש להתנהל בעת מפגש עם נחש?

התנהלות בעת מפגש עם נחשים

בניגוד לדעה רווחת האומרת שבעת מפגש עם נחש יש לקפוא במקום על מנת לא להבהילו, מומלץ להתרחק מין הנחש למרחק של כשני מטרים לפחות. בנוסף, נסו לשמור על קשר עין עם הנחש על מנת שתדעו היכן הוא או לפחות באיזה אזור הוא בעת הגעת לוכד נחשים. ברגע שאתם בטוחים ושיש מכשיר טלפון בהישג יד זהו הזמן לצלצל ללוכד נחשים ולקבל ממנו הוראות נוספות וגם להיעזר בו על מנת לזהות את סוג הנחש. לפרטים ומידע נוסף היכנסו לאתר https://snaker.co.il/.

מה עושה לוכד הנחשים?

לוכדי הנחשים הינם אנשים אשר מוסמכים מטעם רשות הטבע ללכידת נחשים ומכירים בעל פה את כל סוגי הנחשים המופיעים בתוך מדריך נחשים של ישראל. זמינותם גבוהה והם מתורגלים בהגעה מהירה למקום בשעת הצורך. לאחר לכידת הנחש מבצעים לוכדי הנחשים סריקה במקום על מנת לוודא שאין עוד נחשים בקרבת מקום ויתדרכו את בני הבית או את מזמיניהם כיצד להתנהג על מנת למנוע הגעה של נחשים נוספים. בנוסף, עוד במהלך שיחת הטלפון בעת הזמנת לוכד הנחשים תקבלו תדרוך מלא ומקצועי כיצד יש להתנהג עם הנחש על מנת לצמצם את הסכנות. לאחר עזיבת לוכד הנחשים את הזירה, ישחרר לוכד הנחשים את הנחש בטבע, הרחק ממקום מיושב משום הנחש הינו חית בר מוגנת במדינת ישראל.

איך בוחרים לוכד נחשים

בדרך כלל, כשמחפשים לוכד נחשים אנחנו צריכים את שירותיו באופן דחוף. מסיבה זו אין ממש זמן לחפש המלצות ולקרוא ביקורות באינטרנט. טיפ מהותי לבחירת לוכד נחשים הינו סיכום מחיר עם לוכד הנחשים עוד בטלפון וכמובן לסכם את כל הפרטים העלולים לגרום לתוספת במחיר. בנוסף, מומלץ לחפש לוכד נחשים באזורכם על מנת שיוכל להגיע בהקדם.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גדר זמנית

גדר זמנית

גדר זמנית יכולה להיות יעילה במיוחד, למגוון רחב של שימושים שונים. הדבר נכון עבור הופעות, כנסים מקצועיים, תערוכות ואפילו אירועים פרטיים, כגון חתונות. מטרה של

קרא עוד! »