אטרקציות בלימסול

5 אטרקציות מדליקות בלימסול

לימסול היא עיר תיירותית מפורסמת שנמצאת במרחק של פחות משעת טיסה באי השכן קפריסין. מזג האוויר בה דומה לישראל ולכן ניתן לבקר בה בכל חודש, וגם מספר פעמים בשנה, וליהנות מהאטרקציות בלימסול הרבות שהיא מציעה לתיירים בודדים, זוגות, משפחות וקבוצות, כולל אירועי חברה. מגוון האפשרויות הרחב מעניק לכל אחד אפשרות ליהנות מהעיר. הנה 5 אטרקציות מרכזיות בעיר: 

  1. המרינה הגדולה – המרינה מלאה באתרי בילוי כמו מסעדות ובתי קפה ותוכלו לצאת ממנה להפלגות כולל שחייה בחצי האי אקרוטירי. אפשר גם לצלול, להשתזף וליהנות מארוחה ומיטת שיזוף.
  2. רצועת החוף – 15 ק"מ של חופים מחכים לכם בלימסול ובהם תוכלו לסייר בין בתי הקפה בתי המלון ושאר האטרקציות, לאכול, להתרחץ בים וגם להתנסות בחתירת סאפ בבית ספר עם הנהלה ישראלית ומדריכים דוברי עברית ואנגלית. 
  3. מרכז העיר – זהו המקום הטוב ביותר לסיור קולינרי בלימסול, כולל שרשרת טעימות של אוכל מקומי אותנטי, עשיר בצבעים וטעמים. במהלך הסיור לומדים להכיר את חיי היומיום של המקומיים ומשוטטים גם בסמטאות, רחובות מרכזיים וטברנות מקומיות. 
  4.  סיורי יקבים – כאן נדרשת יציאה מהעיר לאזור גידול הגפנים, אשר נמצא במרחק של נסיעה בת כחצי שעה. בסיור כזה אתם נפגשים עם בעלי יקבים מקומיים, אשר עוברים מדור לדור ומשמרים מסורות של ייצור יין, זוכים כמובן לטעימות ומקבלים מידע מלא על כלל התהליכים הקשורים בהפקת היין כולל נטיעת גפנים, יישון ועוד. ניתן לשלב בהם גם ארוחות צהריים.
  5. טיולי ג'יפים – כאן תצאו מהעיר לאזורי טבע סמוכים ותוכלו לחוות מקרוב את הנופים המרהיבים שקפריסין ואזור לימסול מציעים, כולל כפרים עתיקים ואותנטיים. הסיורים של קפריזה נבנים בהתאמה אישית ולכן תוכלו לבחור מה לראות 

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: