צילום ברית

לא כל יום עושים ברית לתינוק וכשזה קורה, החגיגה מתחילה. בטח תרצו לתעד את הרגעים הללו אז כיצד בדיוק? צלם. צלם בריתות יספק לכם סדרת צילומים לתינוק ולמשפחה ביום הקדוש הזה בו בינכם ייכנס בבריתו של אברהם אבינו.

צילום ברית

כולנו אוהבים לתעד רגעים מיוחדים בחיים שלנו. בין אם הם טיולים, מסיבות, ריקודים, דייטים ואירועים משפחתיים. ברית, הוא אחד מהם ואין מי שלא רוצה לצעד את הרגעים השמחים שבו עושים סעודה להשם על הזכות לעשות ברית לילד.

צילום ברית פשוט יותר מצילומים אחרים אבל עדיין, כדאי מאוד לחפש את האדם המתאים לכך. ישנם צלמים רבים וחשוב לבחור את זה המתאים ביותר לצילומי בריתות.

בקש הפניה לעבודות שעשה הצלם

לפני שתסכימו על צלם מסוים, בקשו הפניות לעבודות ולאנשים איתם עבד – אבל אפילו יותר מזה עדיף לבקש. בקשו לראות עבודה משלושה אירועים אחרים לפחות, זה יעזור לכם מאוד בבחירתכם.

אם הצלם מסרב לספק עבורכם הפניות, עברו למועמד הבא. זהו דגל אדום ענק עבורכם ואנחנו ממליצים לחפש את בעל מקצועי אחר. אנשי מקצוע, צריכים להיות מוכנים, מסוגלים ומעוניינים לספק הפניות מלקוחות קודמים.

כאשר צלם ברית יספק לכם הפניות, הקפידו לעקוב וליצור קשר עם הפניות אלה. הקפידו לעיין היטב ביצירה, ולבקש מהם להציע סיכום קצר של מה הם אהבו ומה לא אהבו בצלם.

חוזה צילום

אם הצלם לא מספק לכם חוזה צילום, זהו גם דגל אדום שלא כדאי לעבור, אבל לאו דווקא חייב לשבור את העסקה. עם זאת, אתם עדיין תצטרכו לקבל את השירותים והתעריפים שלו בכתב. מעבר לזה, בקשו מאותו צלם אירועים לכתוב כמה הוא יגבה ועבור אילו שירותים.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בלונים ליום הולדת

בלונים ליום הולדת

בחירת בלונים ליום הולדת היא משימה מאוד כיפית שרבים אוהבים להשתעשע איתה. התאמה של בלונים לאירוע, צריכה להיעשות בצורה שקולה כדי לא לאבד את החוש

קרא עוד! »