אלבומים לבר מצווה

אלבומים לבר מצווה

אלבומים לבר מצווה זו דרך נפלאה ליצור מזכרת מאירוע כה מרגש. המטרה היא להעביר את החוויה לכל מי שיסתכל בדפי האלבום ויתרגש עם החתן והמשפחה מאירוע יוצא דופן.

הכנת אלבום לבר מצווה 

כדי ליצור עיצוב אלבומים לבר מצווה, מתחילים בדרך כלל בבחירת הקו העיצובי הנראה המתאים ביותר לחתן השמחה. לאחר מכן, בוחרים תמונות מחיי היום יום, בלימודים, בחוגים, עם בני המשפחה, החברים השעות ליד המחשב ועוד.

השלב הבא הוא מילוי הדפים בתמונות, לאורך, לרוחב או באלכסון בהתאם לרצונו של מעצב האלבום. בין התמונות רצוי לשלב סיפורים, מידע חשוב והמון הומור. אפשר גם לשלב ביניהם מדבקות מיוחדות המתאימות לאירוע כמו 13, עוגת בר מצווה, ספר תורה מבית הכנסת, תמונות של הכותל המערבי ועוד. 

עלייה לתורה בכותל המערבי 

משפחות רבות הופכות את יום העלייה לתורה ליום טיול לירושלים. התמונות מראות את ההתכנסות של כל המשפחה והחברים בנקודת האיסוף בעיר ונסיעה של כולם יחד באוטובוס לירושלים. בתמונות רואים את האווירה התוססת והשירה לאורך כל הדרך, ההליכה בסמטאות העיר העתיקה תוך נגינה ושירה ורגעי השיא ליד אבני הכותל המערבי, קריאה בספר התורה וזריקת הסוכריות. אין אחד שיביט בתמונות הללו ולא יזיל דמעה לנוכח ההתרגשות העצומה. התמונות יתארו את הארוחה המשפחתית והמשך הטיול בעיר הקודש, לאחר הביקור בכותל.

> הכירו את עיצוב הזמנות לאירועים ווי דיזיין

חגיגת בר מצווה בגן אירועים

התמונות מהמסיבה הגדולה יתארו את הקהל הרב שהגיע לחגוג את ההגעה לבר מצווה של הילד היקר, נראותו של גן האירועים, המזון האסתטי שהוגש לאורחים, טקס מרגש והברכות של בני המשפחה והחברים.

רגעי השיא על רחבת הריקודים, הימצאותו של חתן השמחה על כתפיהם של החברים או מעלה מעלה כשהוא יושב על הכיסא.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות לעובדים – כמה אפשר לקבל אותו הדבר
אתם יכולים להיות בטוחים שהעובדים שלכם ישמחו לראות קצת שינוי במתנות שהם מקבלים בכל שנה. אם אתם רוצים...
קרא עוד »
נוב 21, 2018
מיקסום היצירתיות הקולינרית שלך: בחינת חלופות לגישה למתכונים מקוונים
כמומחה קולינרי ותיק, אני מבין את החשיבות שיש לרשותך מגוון משאבים בכל הקשור למציאת השראה במטבח. בעוד...
קרא עוד »
פבר 07, 2024
סדנת ODT
ODT היא סדנה המתמקדת בגיבוש צוותים, העצמה אישית, מיומנויות חברתיות ואישיות כשכל אלו משולבים בפעילויות...
קרא עוד »
נוב 30, 2022