בת מצווה במועדון באולם או במסעדה?

מועדון לבת מצווה

אחת השאלות שהורים רבים תוהים לגביה, לפני שהם בוחרים לערוך בת מצווה לילדה שלהם היא, היכן לערוך את המסיבה. עומדים בפניה שורה של אופציות, שלכל אחת מהן יש יתרונות מסוימים שאת כולם אפשר לבחון באתר ניין אירועים, השאלה היא, היכן הכי נכון עבורם וכמובן עבור הילדה לארח את האירוע.

לפני שנציג את האופציות הקיימות ומהי האופציה המועדפת, צריך לומר שני דברים, ההחלטה תתקבל ביחד עם הילדה, על מנת שלא יווצר מצב שההורים יחליטו לערוך עבורה אירוע במקום שלא מתאים לה ולא עונה על מה שהיא רוצה, הכל כמובן על פי מגבלות התקציב שהם מעמידים. דבר שני שצריך לומר, מדובר באירוע שיכול בקלות לצאת מכלל שליטה מבחינת הארגון שלו, לכן חשוב שההורים ישלטו בכל, מהתחלה עד הסוף, ולא משנה היכן מחליטים לערוך אותו.

למעשה יש ארבעה מקומות בהם ניתן לערוך אירוע כמו בת מצווה לילדה. המקום הקלאסי הוא כמובן מועדון בת מצווה, מועדון שכולל רחבת ריקודים, אזור ישיבה, המקום מספק תקליטן, תאורה וכל מה שצריך בשביל להעביר ערב אידיאלי לילדים בגיל 12-13. סביר להניח שהאירוע ייערך בשעות לפנות ערב-ערב, עד שעה נתונה, סביר להניח שההורים גם יהיו במקום על מנת להשגיח, והם ידאגו גם לאוכל ושתייה.

אופציה אחרת קלאסית הוא אולם אירועים, כאן בדרך כלל נהוג לארח אירועים לא רק לחברים אלא גם לבני משפחה, כך שאם רוצים לארח אירוע גדול יותר, זה המקום. החסרון הוא, שלא מדובר באירוע שמיועד רק לחברים של הילדה אלא גם לבני משפחה מבוגרים וצריך לקחת את זה בחשבון. מה עוד שמדובר בדרך כלל, על אירועים יותר יקרים מאשר אירוע במועדון.

אופציה נוספת היא מסעדה, היתרון הוא שמדובר באירוע מאוד חסכוני, אך הוא מצומצם ודל, מלבד אוכל אין הרבה מה להציע לאורחים בזמן האירוע.

אופציה אחרונה, זה לערוך את האירוע בבית. אומנם מבחינה כלכלית זה משתלם כי זה מאוד חסכוני, אך מבחינות אחרות זו טרחה מאוד גדולה, כמות האורחים שיכולים להיות מוזמנים היא נמוכה יחסית, וצריך לארגן את המקום בהתאם ולנקות אותו אחר כך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של השחרת חלונות לרכב
אם יש לכם רכב וחשבתם לעשות השחרת חלונות לרכב, תדעו שמדובר על דבר שכדאי לעשות אותו משם שלהשחרה של...
קרא עוד »
ספט 04, 2022
5 יתרונות בקייטרינג בשרי לאירועים
אל תשלו את עצמכם שאם אתם כבר נמצאים בשלב של תכנון הקייטרינג לאירוע, אז שזה חייב להיות מורכב ומסובך....
קרא עוד »
מרץ 17, 2020
קיר הוליוודי: לאיזה אירועים הוא מתאים?
במטרה להצליח להפוך את האירוע שלכם לאירוע מוצלח במיוחד ובלתי נשכח, חשוב שתכירו את האפשרות החדשה של קיר...
קרא עוד »
פבר 10, 2020