פארק בבלי, לחוויה בלתי שנכחת

אם יש משהו שלמדנו כולנו בשנתיים האחרונות הוא שחווית המגורים שלנו היא קריטית עבור איכות החיים שלנו. נכון שאלו דברים אותם ידענו תמיד, אבל שלא כמו בשנים שלפני כן, בהן בילינו שעות ארוכות מאוד מחוץ לבית, היום אנחנו מדברים על מציאות שונה. אנחנו מדברים על חיים בהם אנחנו מבלים פשוט הרבה יותר שעות בבית. אנחנו מקיימים יותר שיחות זום מאשר הולכים לעבודה, אנחנו פשוט צריכים להיות שעות ארוכות יותר בבית מכל מה שידענו לפני כן.

מעבר לכך ישנם כל האתגרים הרגילים שמובילים ישראלים רבים לחפש חוויית מגורים אחרת. שכן אם רוצים ליהנות מאיכות חיים ברמה גבוהה, הרבה פעמים המשמעות היא לחיות ביישובים שרמת החיים בהם גבוהה אמנם, אבל אלו ממוקמים היכן שהפקקים מונעים הגעה נוחה למרכז הארץ. מהצד השני, אין הרבה היצע בתל אביב, העיר שמהווה את מרכז החיים של המדינה, לחווית מגורים איכותית.

פארק בבלי הוא זה שמשלים את התמונה בנקודה הזו בדיוק.

פארק בבלי נולד כדי לספק לכם את כל השירותים שאתם צריכים

המטרה של פארק בבלי הייתה לאפשר לכם ליהנות מכל השירותים שאתם צריכים בלי שום בעיה. המטרה הייתה לאפשר אספקה של שירותים שיאפשרו לכם ליהנות מרמת חיים גבוהה ונוחה, תוך שאתם לא צריכים לשנות את לוח הזמנים שלכם או לצאת מתל אביב, פשוט, גם וגם.

איכות החיים שלנו נמדדת בין היתר בזכות היכולת לתכנן את לוח הזמנים כך שיאפשר לנו להתמקד במה שחשוב לנו ולא במה שאנחנו לא באמת מעוניינים להשקיע בו זמן מיותר. בדיוק בשביל זה נולד הרעיון של פרויקט פארק בבלי, מה שנותן לכם הכל במרחק נגיעה מכל מה שחשוב.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הארחה בקיבוצים בצפון

אם אתם מחפשים מקום להתארח – מקום קצת אחר תוכלו למצוא מגוון אפשרויות בקיבוצים בצפון הארץ. הארחה בקיבוצים בצפון הוא אירוח מפנק באווירה כפרית שמתאימה

קרא עוד! »