מתנות ממותגות

מתנות ממותגות – איך ממתגים מתנה

אחד הכלים הטובים ביותר לשיווק ופרסום עסקים בסדרי גודל שונים, הוא דרך מיתוג על מתנות. הרעיון הוא פשוט. משתמשים באמצעים שונים, בין אם זה אמצעים לבית או לעסק ולמעשה כל פריט אפשרי, ומציגים עליו את הלוגו של העסק, פרטי התקשרות ועוד. כך אפשר למתג את העסק באופן כזה או אחר. 

אחת האופציות שעומדות בפני בעלי עסקים למיתוג, הוא בעזרת מתנות ממותגות. הכוונה היא, לספק לעובדים, לקוחות וספקים מתנות שעליהן מודפס הלוגו של העסק ופרטי התקשרות שלו. כך אפשר למתג אותו בצורה אפקטיבית ונכונה. 

המיתוג יתבצע בצורה כזו, שכל מי שישתמש במתנה או יראה אותה, יוכל להכיר את העסק, ללמוד עליו או לזהות אותו בעזרת הלוגו והשם שלו, אשר יופיע במקומות שונים על גבי המתנה. חשוב להדגיש, בשביל שזה יצליח, הרי שהמתנות צריכות להיות משמעותיות, וכן הן צריכות להיות שימושיות. כלומר, מתנה שאפשר באמת לעשות בה שימוש אמיתי ולא כזו שאחרי ימים ספורים תיזרק לפח. 

אילו מתנות ממותגות אפשר להציע ללקוחות? 

ראשית, ניתן להציע להם מתנות שמתאימות לבית או לרכב, וכן מתנות שמתאימות לעסק שלהם. בין אם זה פריטים למטבח, ציוד משרדי, פריטי עיצוב ובכלל פריטים שונים לבית. 

שנית, אפשר להציע להם מתנות שהם יכולים להשתמש בהן בצורות שונות. למשל, מתנות כגון מגבות, בגדים ועוד. מדובר על פריטים שאפשר להשתמש בהם באופנים שונים על פי הצורך. 

שלישית, אפשר להציע להם מתנות מתוחכמות או חדשניות מבית גיל גיפט, כמו למשל דברים שיכולים להתאים לסלולר או למחשב. אלו מתנות שיכולות להיות מאוד שימושיות ומתקדמות, מה שגם יאפשר למתג את העסק שלנו בצורה הרבה יותר חדשנית. בין אם זה אומר מטען נייד או כל דבר שימושי אחר. 

 

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: