הכהיית חלונות לרכב

בתקופת הקיץ תמיד אנחנו רואים תשדירים שונים שמתריאים בפנינו על הסכנות של חשיפה לשמש. מסבירים לנו תמיד שחשוב מאוד לשתות הרבה מים, להמנע מחשיפה ארוכה לשמש, להשתמש בקרם הגנה ותמיד לזכור שהשמש של הקיץ יכולה להיות מאוד מסוכנת עבורנו. וזה נכון, חשוב מאוד שנשמר מפני הסכנות של שהייה ממושכת בשמש במהלך הקיץ או בימים אחרים שבהם יש שמש חזקה. אבל חשוב לדעת שהשמש אינה מסוכנת ועשויה להיות הרסנית לא רק עבורנו ועבור הגוף שלנו, אלא גם עבור הרכב שלנו. 

ברור כמובן שהגוף הוא הכי חשוב לעומת רכוש כמו רכב ושקודם כל עלינו לשמור על עצמנו, אבל לאחר שעשינו מה שאנחנו יכולים כדי לשמור על עצמנו ועל גופנו מההשפעות המסוכנות של השמש, כדאי מאוד שגם נשמור על הרכב שלנו מפני השמש, שלחשיפה ארוכה אליה עלולות להיות השפעות הרסניות. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות חלונות כהים לרכב.

איך הכהיית חלונות לרכב שומרת עליו מפני השמש?

כמו שאנחנו שמים על העור שלנו קרם הגנה שמסנן את הקרינה של השמש וכמו שאחנו הולכים עם משקפי שמש כדי לשמור על העיניים שלנו, כך גם כשמדובר על הכהיית חלונות לרכב. הציפוי הכהה ששמים על חלונות הרכב כשעושים הכהיית חלונות, דואג לסנן את מרבית הקרינה מהשמש שנכנס לרכב דרך החלונות. כך אתם שומרים על הרכב שלכם לאורך זמן ודואגים שהוא גם יראה חדש מפני שללא הכהיית חלונות לרכב הריפוד, מסכי אנדרואיד לרכב ושאר החלקים ברכב יכולים להיהרס מהקרינה החזקה של השמש. 

בנוסף לריפוד ולשאר החלקים באזור של תא הנוסעים שצריך לשמור עליהם, חשוב לזכור שבתוך הרכב נמצאים גם בני אדם ובנסיעה ביום שמשי קרינת השמש עשויה לפגוע בנוסעים ברכב. לכן הכהיית חלונות לרכב תשמור גם על הרכב עצמו וגם על הנוסעים ברכב.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אוכל מוכן – כן או לא?

רוב רובנו, חיים אורח חיים מאוד עמוס במשימות ובמטלות. כך, משימות בסיסיות מאוד, כמו הכנת אוכל לילדים, הופכות להיות קשות מיום ליום ולא מאפשרות לנו

קרא עוד! »