דובי ענק

דובי ענק – איך קונים דובי מתנה

מתנות ליום ההולדת יכולות להיות דבר לא הכי קל, למרות שניתן לחשוב אחרת. אם גם אתם חושבים לקנות דובי ענק לחברה שלכם או סתם כדי לפנק את הילד שלכם – דובי ענקי הוא מתנה מושלמת ליום המאושר של האהוב שלכם.

דובי ענק – איך קונים דובי מתנה 

חברות מסוימות מוסיפות רגליים סופר ארוכות ורזות לגופי דוב רגילים למדי, כדי לטעון למידות גדולות יותר. 

בחנויות המוכרות דובי ענק, גורמים לדובים להיות פרופורציונליים, כך שהראש, הגוף, הזרועות והרגליים – כולם הולכים וגדלים יותר ויותר עם הגדלים השונים. 

הם אף פעם לא רוצים שאחד החברים הממולאים שלנו יאבד את הגמישות שלו או את Cuddle Factor רק כדי לטעון שהם "גדולים" מכיוון שהגודל משנה רק כאשר האיכות אכן כך.

מה חושב דובי ענק על עצמו? 

"אני דובי גדול, רך ומטושטש. למרות שאין לי לב פועם, אני מתמלא באהבה מאוזניים לכפות. אני להוט לפלס את הדרך לביתכם ולבבכם, כי אני יודע שאחרי שנפגש אחד עם השני, בוודאי נהפוך לחברים הכי טובים ובלתי נפרדים".

"יש לכם רעיונות לגבי מה שאנחנו יכולים לעשות תוך כדי בילוי משותף? כי המזוודה שלי כבר ארוזה!" אז אולי תאמצו לכם גם דובי חמוד ומגודל?!

טדי הדובי 

טדי הדובי מלא באהבה והוא מוכן לחלוק אותה איתכם. אם יש לכם חיבוקים חמים, הוא יחזיר לכם את החיבה באותו אופן. 

הזמינו אותו לישון איתכם, והוא יהפוך לדובי המאושר ביותר בעולם, ובזמן שאתם ישנים הוא יגן עליכם מפני כל חלומות רעים שאתם עלולים לחוות. טדי יקשיב לכל המחשבות שלכם ואולי אפילו תוכלו לסמוך עליו עם הסודות הכי גדולים שלכם.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: