מתנות לבר מצווה

4 רעיונות למתנות מושקעות לבר מצווה של הנכד

הנה הרגע הגיע ונכדכם בן ה 13 מגיע לגיל המצוות. ברגעים אלה אתם מתמלאים גאווה וחושבים כיצד תוכלו להעניק לנכד האהוב מתנה אדירה, אך גם מלאת משמעות. אם אתם רוצים להשקיע במתנה של הילד: ישנם מספר רעיונות מקוריים להעניק מתנה יוצאת דופן ומקורית. אז איזה רעיונות ישנם עבור מתנות מושקעות לבר מצווה של הנכד? הנה 4 הצעות מקוריות:

כרטיסים למחנה קיץ

אם אתם רוצים באמת לצ'פר את הנכד שלכם, וגם לדאוג לעתידו – תוכלו לרכוש עבורו כמתנה לבר מצווה כרטיס טיסה ושהייה במחנה קיץ. מחנות כאלה נועדו לילדים ובני נוער, ומטרתם לשפר את ידיעות האנגלית של הילדים.

מחנה הקיץ מתקיים בדרך כלל באתרים שונים בארצות דוברות אנגלית, כמו בארצות הברית. שם אתרי קמפינג ונופש שנמצאים בערים גדולות כמו שיקאגו, ניו יורק מיאמי ועוד. במחנה הקיץ יכירו הנכדים שלכם את המדינה היפה והענקית, הם ישוחחו באנגלית בכל זמן, וילמדו אנגלית מספר שעות ביום. נוסף לכך, הם יצאו למגוון הרפתקאות ויכירו חברים חדשים. בכך הנכד שלכם יוכל לגלות את העולם ולקבל מתנה אדירה וחיונית עבור בר המצווה.

מתנות לבר מצווה

שיעורי רכיבה על סוסים

ילדים בגיל בר המצווה רוצים להתנסות במגוון תחומים בעוד שרכיבה על סוסים היא תחום מקסים שכדאי ללמוד ולהכיר. כיום ישנן חוות סוסים בכל רחבי הארץ, אשר מציעות שיעורי רכיבה לילדים. כדי להעניק מתנה נפלאה ומלאת מחשבה לנכדים שלכם – תוכלו לרכוש עבורם סדרת שיעורי רכיבה, בסגנון אנגלי או מערבי. במהלך השיעורים יכירו הילדים את עולם הסוסים, הם ילמדו לטפל בסוס וירכבו יחד עם קבוצה של רוכבים חובבים.

גור כלבים קטן או גור חתולים מתוק

עוד בענייני בעלי חיים, אין כמו גור כלבים קטן או גור חתולים כדי לכבוש את ליבו של הנכד. הנכד שלכם, שיקבל את הגור הקטן שתאמצו עבורו (בישראל יש אינספור עמותות שמחפשות בתים חמים עבור כלבים וחתולים) יופתע מאד למראה הגור וילמד כיצד מתייחסים לבעלי חיים בחמלה. עם זאת, את המתנה יש להעניק רק לאחר תיאום עם ההורים והסכמה כי הילד מספיק אחראי כדי לטפל בכלבלב.

לסיכום, בשביל לשמח את הנכד: אפשר לבחור במגוון רעיונות. בעוד שאת מרבית הבחירות, יש לבצע בתיאום מול ההורים, כדי למנוע אי נעימויות.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: