החלקת שיער – ממה צריך להימנע?

שיער מתולתל? מי שמעוניינת בשיער חלק, החלקה היא הפתרון המושלם בעיקר כי היא משחררת משעבוד למחליק שיער או פן. החלקה יפנית, צרפתית או אורגנית – לא משנה באיזה סוג תבחרי, כדאי לעבור ולדעת על החלקת שיער – ממה צריך להימנע? 

יפנית או אורגנית?

החלקת שיער היא תהליך מקצועי מאוד המשמש לשינוי קבוע או זמני של מבנה חוט השערה במטרה להשיג מראה ותחושה של שיער חלק יותר. ישנן מספר טכניקות, כימיות ולא-כימיות, כשהכימיות נחלקות להחלקה קבועה או זמנית. הקבועה משפיעה על חוט השערה באופן קבוע וכרוכה בשינוי כימי של מבנה השערה והזמנית מעניקה לחוט השערה את המראה החלק לפרק זמן מוגבל.

הטכניקות הפופולריות ביותר כיום הן החלקה יפנית או צרפתית והחלקה אורגנית. הראשונה היא השכיחה ביותר בקרב נשים בעיקר מכיוון שזו החלקה שלרוב מחזיקה הכי הרבה זמן
ועושה את השיער לחלק ממש;  והשנייה היא ז'אנר שלם בתחום החלקות השיער והיא מתפצלת לכמה סוגים כאשר כשמה כן היא, לכן ניתן לומר כי החלקה אורגנית אצל דיויס ואודי היא החלקה מחומרים טבעיים ואורגניים בלבד ללא חומרים כימיים. 

מה צריך לדעת לפני שעושים החלקת שיער?

לפני שאתם מתחילים בתהליך, תבדקו שיש על המוצר רישיון משרד הבריאות ואת התוקף של המוצרים. הימנעו מביצוע ההחלקה במקומות חובבניים עם אנשים לא מיומנים אשר מציעים לכם מחירים זולים ומפתים. בנוסף, בקשו לבצע בדיקת רגישות לחומר ההחלקה כדי לבדוק את תגובת הגוף שלכם אליו ובכל מקרה, עטו מסיכה ומגן עיניים כנגד החומרים.החלקה היא תהליך חזק שמופעל על השיער וגם להחלקה מקצועית ונכונה יכולות להיות תופעות לוואי, ולכן עשו החלקות שיער מאיזה סוג שבחרתן, רק במקום מוסמך לזה, לא בבית או במספרה לא מוכרת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניווט בסצנת הדיג'יי של דובאי: מדריך ידידותי
סצנת הדיג'יי של דובאי, שילוב פועם של השפעות גלובליות וכשרון מקומי, היא עולם מסקרן עבור כל מי שמתלהב...
קרא עוד »
דצמ 25, 2023
תרבות הטראש דה דרס
בני זוג טרם יום החתונה הם כמו בלון אשר אוגר בתוכו עוד ועוד אוויר, וכאשר כבר אין מקום להכיל את כל האוויר...
קרא עוד »
יונ 11, 2019
החלוקה הקולינרית: התאמת דוכני מזון לקהלים שונים
דוכני מזון, אותם מוקדים שוקקים של תענוגות קולינריים, נתפסים לעתים קרובות כמרחבים שוויוניים שבהם כל...
קרא עוד »
ספט 05, 2023