החלקת שיער - ממה צריך להימנע?

החלקת שיער – ממה צריך להימנע?

שיער מתולתל? מי שמעוניינת בשיער חלק, החלקה היא הפתרון המושלם בעיקר כי היא משחררת משעבוד למחליק שיער או פן. החלקה יפנית, צרפתית או אורגנית – לא משנה באיזה סוג תבחרי, כדאי לעבור ולדעת על החלקת שיער – ממה צריך להימנע? 

יפנית או אורגנית?

החלקת שיער היא תהליך מקצועי מאוד המשמש לשינוי קבוע או זמני של מבנה חוט השערה במטרה להשיג מראה ותחושה של שיער חלק יותר. ישנן מספר טכניקות, כימיות ולא-כימיות, כשהכימיות נחלקות להחלקה קבועה או זמנית. הקבועה משפיעה על חוט השערה באופן קבוע וכרוכה בשינוי כימי של מבנה השערה והזמנית מעניקה לחוט השערה את המראה החלק לפרק זמן מוגבל.

הטכניקות הפופולריות ביותר כיום הן החלקה יפנית או צרפתית והחלקה אורגנית. הראשונה היא השכיחה ביותר בקרב נשים בעיקר מכיוון שזו החלקה שלרוב מחזיקה הכי הרבה זמן
ועושה את השיער לחלק ממש;  והשנייה היא ז'אנר שלם בתחום החלקות השיער והיא מתפצלת לכמה סוגים כאשר כשמה כן היא, לכן ניתן לומר כי החלקה אורגנית אצל דיויס ואודי היא החלקה מחומרים טבעיים ואורגניים בלבד ללא חומרים כימיים. 

מה צריך לדעת לפני שעושים החלקת שיער?

לפני שאתם מתחילים בתהליך, תבדקו שיש על המוצר רישיון משרד הבריאות ואת התוקף של המוצרים. הימנעו מביצוע ההחלקה במקומות חובבניים עם אנשים לא מיומנים אשר מציעים לכם מחירים זולים ומפתים. בנוסף, בקשו לבצע בדיקת רגישות לחומר ההחלקה כדי לבדוק את תגובת הגוף שלכם אליו ובכל מקרה, עטו מסיכה ומגן עיניים כנגד החומרים.החלקה היא תהליך חזק שמופעל על השיער וגם להחלקה מקצועית ונכונה יכולות להיות תופעות לוואי, ולכן עשו החלקות שיער מאיזה סוג שבחרתן, רק במקום מוסמך לזה, לא בבית או במספרה לא מוכרת.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: