מגשי אירוח שמתאימים להרמת כוסית

הרמת כוסית במשרד מאפשרת לכל העובדים להתכנס יחד כדי לציין מאורע חשוב כמו חג, מסיבת יום הולדת, פרישה מהעבודה ועוד אירועים מיוחדים אחרים. כיוון שלרוב מסיבות הרמת כוסית נערכות לזמן קצר במסגרת יום העבודה, יש להתאים אליהן את סוג הכיבוד הנכון שיוגש להנאת כל העובדים המשתתפים. מגשי אירוח להרמת כוסית יציעו למוזמנים אוכל קליל שמיועד לנשנוש ולא ארוחה, ולכן מגשים כאלו יהיו מאופיינים במנות קטנות בסגנון פינגר פוד שיהיה נוח לאחוז בהן וקל לאכול.

לכן אם אתם מתכננים לערוך הרמת כוסית בעסק שלכם, הנה הצעות לכמה מגשי אירוח שיוכלו להתאים לקונספט של המאורע:

מגשי אירוח עם כריכי ביס

אם הרמת הכוסית נערכת בשעות הצהריים וסמוך יחסית לשעת הארוחה במשרד, תוכלו לפנק את העובדים עם מגשי אירוח שיהיו גם טעימים וגם משביעים וכוללים כריכים קטנים ומגוונים במילויים וטעמים. ניתן לבחור בכריכים העשויים מלחמניות ביס, בייגלה, טורטיות, ברוסקטות ועוד בסיסי לחם אחרים שיכילו את המילוי הטעים של הכריך.

מגשי מאפים מלוחים ומתוקים

עבור הרמות כוסית שמתוכננות לשעות הבוקר או אחה"צ, יתאימו מגשי אירוח עם כיבוד קל שכיף לנשנש כמו מאפים מתוקים ומלוחים או אם אנחנו בפורים אז אוזני המן טבעוני. המאפים יהיו קטנים ונוחים לאחיזה, וגם הסידור שלהם במגש יהיה הרבה יותר מעניין ומושך את העין.

מגשי פירות מעוצבים

אפשרות נוספת למגשי אירוח שיכולים להיות בהרמות כוסית, ולהתלוות למגשי אירוח נוספים או לעמוד בפני עצמם, והם יציעו לכולם מבחר של פירות מתוקים ומרעננים שכיף לאכול בכל שעה ביום. ניתן לשלב עם מגשי הפירות גם מגשי אירוח נוספים המכילים מנות אחרונות כמו מגשי ירקות, סלטים אישיים וגם קינוחים אישיים.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: