ללמוד לנגן בהרכב

בואו ללמוד לנגן בהרכב בימאהה

כל מי שמעוניין ללמוד לנגן יוכל לעשות זאת בקלות רבה על ידי פניה לבית ספר למוזיקה. רבים חושבים שניתן ללמוד לנגן רק בגיל צעיר ואין כל טעם לפנות ללימוד נגינה אם חציתם את גילאי השלושים שלכם. למעשה אין כל בעיה להתחיל ללמוד בכל גיל וליהנות מכך. אמנם לא תמיד תהפכו לנגני אולפן מקצועיים, אך תוכלו בהחלט להפוך לנגנים בהרכב ואפילו להלחין שירים בכוחות עצמכם.

דברים שכדאי לדעת על לימוד נגינה

לימוד נגינה בהרכבים היא שיטה מתקדמת מאוד שהופכת את הלימוד למהנה יותר ולמוצלח בהרבה. מדובר על לימוד בקבוצות של כמה כלי נגינה שונים וביצוע של שירים ויצירות מוכרות על פי בחירה משותפת שלכם ושל המנחים.

  • אין צורך לרכוש כלי נגינה והכלים ימתינו לכם בחדרי הלימוד מוכנים לנגינה.
  • במהלך השיעורים תוכלו ליצור קשר עם נגנים אחרים וללמוד להשתלב בנגינה חווייתית שתעשיר את עולמכם המוזיקלי והחברתי.
  • כל הרכב מביא אתו את האופי המיוחד שלו וככל שמתגבשים ניתן להגיע לתוצאות יותר מושלמות ומדויקות.
  • הסגנונות הם רבים ומגוונים וכל אחד יוכל להתחבר להרכב שמתאים לו. רוק, מטאל, ג'אז וכל סגנון אחר שמעניין אתכם, כך תוכלו לנגן רק את מה שמעניין אתכם.

מופיעים מול קהל אמיתי

כל הרכב יגיע גם לרגע הגדול שבו הוא יעלה על במה ויופיע עם מיטב הלהיטים כולל הגברה מקצועית וכל מה שכרוך בכך. ההופעה תתקיים אולם מסודר ותוכלו להזמין את כל מי שאתם מכירים כולל בני משפחה, חברים ושכנים מהבניין. כך תוכלו להשוויץ מול הילדים שלכם או האישה בנגינה ברמה גבוהה ולקבל עוד נקודות אצל החברים הקרובים.

נגינה יכולה להיות תחביב מצוין וניתן לעבוד בעבודה במקביל מבלי שהיא תפריע לקיומן של חזרות מהנות. במקרים רבים מדובר על מרכז למידה שנמצא בקרבת מקום ולא תאלצו לבזבז זמן רב בנסיעות אל הלימודים ובחזרה. המפגשים נערכים פעם בשבוע למשך כשעה וחצי של הנאה ואימון כיפי עם החברים להרכב שלכם. לימוד הגינה בהרכבים הוא מומלץ וכדאי לברר אם יש בקרבת מקום מגוריכם בית ספר מהסוג הזה.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ODT למורים

פעילות ODT היא סוג של פעילות שבשנים האחרונות הפכו לפופולאריות במיוחד, ומיקודן הוא קיום הפעילות שמתקיימות בחיק הטבע. פעילות ODT למורים זוהי פעילות חיצונית שיכולה

קרא עוד! »

קווין פיין גיפסט – מתנות

הקניות בעידן הדיגיטלי הזה, עברו מהפכה לפיה רוב הקניות עברו לרשת במקום לחנויות המתנות המקומיות. הסיבה לכך, הן היתרונות הרבים הקשורים לקנייה באינטרנט וכולם רוצים

קרא עוד! »