היתר לבריכת שחיה

בדיון הנוגע לתחום של היתר לבריכת שחיה אנחנו צריכים להפריד בין מקרים בהם מדובר על היתר לבריכת שחיה עבור בית פרטי ובין מקרים בהם הבריכה נחשבת בריכה ציבורית, מה שדורש אישורים אחרים. כאשר מדובר על בריכה בבניין למשל, כזו שמשרתת יותר מדיירים השוהים בדירה אחת, הבריכה תיחשב ציבורית ותיאלצו להוציא את כל האישורים הנוגעים להיתר בניה עבור בריכה ציבורית. אבל, היתר לבריכת שחיה לא חייב להיות משהו שמוציאים אותו רק במקרים של בריכה ציבורית. היום, בעוד ועוד בתים בישראל אנחנו יכולים לראות בריכות פרטיות מסוגים שונים. זו יכולה להיות בריכה צרה וארוכה למי שאוהבים להתעמל בבית וזו יכולה להיות בריכה שנועדה להוות מוקד עליה לרגל עבור בני המשפחה הקרובים והשכנים. 

היתר לבריכת שחיה צריך לכלול כמה חלקים 

תהליך הוצאה של היתר בניה, באם מדובר על בריכת שמחיה ובאם מדובר על מקרה אחר, זה להביא את האישורים הנדרשים ואת תכנית הבניה של הפרויקט, לאחר מכן צריך להמתין לקבלת האישור. בדרך כלל, אלא אם מדובר על מקרים נקודתיים, העירייה או המועצה המחוזית האחראית על השטח, תבקש מכם לערוך מקצה שיפורים בתכנית לאחריהם תקבלו את האישור בסופו של דבר. 

במקרה של בריכת שחיה בנוסף לכל אלו חשוב להביא אישורים שונים שנוגעים לתחזוקה השוטפת של בריכת שחיה בחצר. החל מהאופן בו אתם מתכוונים לנקות את המים וכלה באופן בו אתם מתכוונים לגדר את השטח. 

מקווה מים בחצר הוא לא דבר של מה בכך, יש במקווה מים מהסוג הזה הרבה סכנות. חשוב מאוד להקשיב להנחיות של הרשות המוניציפלית לא רק משום שכך תקבלו את ההיתר ותוכלו לבנות בריכת שחיה כחוק. אלא גם, משום שלכולנו חשוב לשמור על חיי אדם. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גרים באזור השפלה? מגשי אירוח ברחובות והסביבה
במקום לעבוד קשה ולהכין ארוחות שלמות כשאתם מארחים אירועים מסוימים, אתם יכולים לבחור בדרך הקלה והנוחה....
קרא עוד »
ספט 24, 2018
אוהלים ממוזגים בצפון למשפחות
אם אתם מחפשים אטרקציה מלהיבה המשלבת טיולים באזור הצפון עם סידור לינה אתם חייבים לבחון את האפשרות של...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022
איך לבחור רובוט לניקוי בריכות
אחד האמצעים החשובים ביותר לתחזוק ושימור של בריכות, בפרט בריכות פרטיות, הם רובוטים אשר מיועדים לניקוי...
קרא עוד »
דצמ 14, 2018