היתר לבריכת שחיה

בדיון הנוגע לתחום של היתר לבריכת שחיה אנחנו צריכים להפריד בין מקרים בהם מדובר על היתר לבריכת שחיה עבור בית פרטי ובין מקרים בהם הבריכה נחשבת בריכה ציבורית, מה שדורש אישורים אחרים. כאשר מדובר על בריכה בבניין למשל, כזו שמשרתת יותר מדיירים השוהים בדירה אחת, הבריכה תיחשב ציבורית ותיאלצו להוציא את כל האישורים הנוגעים להיתר בניה עבור בריכה ציבורית. אבל, היתר לבריכת שחיה לא חייב להיות משהו שמוציאים אותו רק במקרים של בריכה ציבורית. היום, בעוד ועוד בתים בישראל אנחנו יכולים לראות בריכות פרטיות מסוגים שונים. זו יכולה להיות בריכה צרה וארוכה למי שאוהבים להתעמל בבית וזו יכולה להיות בריכה שנועדה להוות מוקד עליה לרגל עבור בני המשפחה הקרובים והשכנים. 

היתר לבריכת שחיה צריך לכלול כמה חלקים 

תהליך הוצאה של היתר בניה, באם מדובר על בריכת שמחיה ובאם מדובר על מקרה אחר, זה להביא את האישורים הנדרשים ואת תכנית הבניה של הפרויקט, לאחר מכן צריך להמתין לקבלת האישור. בדרך כלל, אלא אם מדובר על מקרים נקודתיים, העירייה או המועצה המחוזית האחראית על השטח, תבקש מכם לערוך מקצה שיפורים בתכנית לאחריהם תקבלו את האישור בסופו של דבר. 

במקרה של בריכת שחיה בנוסף לכל אלו חשוב להביא אישורים שונים שנוגעים לתחזוקה השוטפת של בריכת שחיה בחצר. החל מהאופן בו אתם מתכוונים לנקות את המים וכלה באופן בו אתם מתכוונים לגדר את השטח. 

מקווה מים בחצר הוא לא דבר של מה בכך, יש במקווה מים מהסוג הזה הרבה סכנות. חשוב מאוד להקשיב להנחיות של הרשות המוניציפלית לא רק משום שכך תקבלו את ההיתר ותוכלו לבנות בריכת שחיה כחוק. אלא גם, משום שלכולנו חשוב לשמור על חיי אדם. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת במות לאירועים
בכל אירוע יש מספר אלמנטים בולטים שמושכים את העין, כך מיד ניתן לדעת שמדובר באירוע ולא בפגישה אקראית...
קרא עוד »
פבר 03, 2019
עיצוב גינות בקלי קלות
אף אחד לא יחלוק על כך כי צמחים גורמים לנו אושר עילאי, הם משמחים אותנו, מעניקים לנו חדווה וכיף ומוסיפים...
קרא עוד »
ינו 09, 2019
איפה כדאי לקנות אביזרים לאמבטיה?
אתה יכול לקנות אביזרי אמבטיה ממקומות שונים, הן באינטרנט והן מחנויות פיזיות. השאלה איך בוחרים את המקום...
קרא עוד »
ספט 18, 2023