סוגי תה פופולאריים בישראל

במאמר זה בחרנו להתמקד באותם סוגי התה הפופולאריים בקרב הישראלים נכון לשנים 2021-2022. קריאה נעימה.

תה ירוק

תה ירוק מורכב מעלי תה אשר עוברים תהליך חמצון ברמה נמוכה. שמו נובע מכך שעלי התה הם בצבע ירוק עז. כינוי נוסף של תה מסוג זה הוא 'תה סיני' וזאת משום שזהו התה הנפוץ ביותר בסין. היתרון העיקרי של תה מסוג זה בא לידי ביטוי בסגולות הבריאותיות הרבות שלו ולכן רבים בוחרים לשתות אותו. כיום, יש אפשרות לקנות תה ירוק במגוון רחב של טעמים, כמו למשל נענע, לימונית, רימון, יסמין ועוד. בנוסף, ניתן לקנות אותו באריזות צבעוניות של מעטפות תה, בשקיות משולשות שקופות המכונות 'פירמידות', בתפזורת, בקוביות מיני, בשקיות תפזורת ובמארזים חגיגיים.

תה ללא קפאין – חליטות צמחים

רבים בוחרים לוותר על התה הירוק והשחור המסורתיים ובוחרים בחליטות תה וזאת משום העובדה שמדובר על ריכוז טבעי של עלים וחלקי צמח ללא קפאין. החליטות מצטיינות בטעם חזק וארומה נפלאה. כיום יש אפשרות לקנות חליטות בתפזורת, חליטת תה בקוביות , במשקל ובאריזות מוכנות. יש טעמים רבים של חליטות, כמו למשל חליטות קמומיל, לימנית עם נענע, תפוח קינמון, לימונית, לואיזה, פירות יער ושילובים שונים נוספים.

צ'אי הודי – מצליח לפתור כמעט הכל

סוג תה פופולארי בישראל ובמדינות רבות ברחבי העולם לאורך השנים הוא הצ'אי ההודי. כאן מדובר על תפזורת/תערובת. התבלינים המרכיבים את התה ההודי עוזרים בזרימת הדם ומחזקים את המערכת החיסונית. התערובת של תה מסוג זה כוללת ג'ינג'ר, ציפורן, הל ויש כאלו שמוסיפים לתערובת גם אגוז מוסקט או קינמון ופלפל שחור ולבן.

תה קמומיל – תה הבבונג

תה הקמומיל בעל הצבע הצהבהב והריח החזק מאגד יתרונות רבים ולכן רבים בוחרים בשקיות תה קמומיל . למעשה, הוא נחשב לאחד מסוג התה הפופולאריים בישראל משום שהוא עוזר לטפל בכל מיני בעיות בריאותיות, כמו למשל הרגעת תגובות אלרגיות בגוף, שיפור המראה של השיער, הרגעת מצב של מעי רגיז וסיוע בהורדת רמת הסוכר בגוף. בנוסף, התה עוזר בכל הקשור על תחושת רוגע, מעודד שינה ומחזק את המערכת החיסונית. תה זה מכיל חומרים נוגדי חמצון ומכאן יתרונותיו הרבים.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: