מטוס פרטי – מתי נשתמש בשירותיו

כשאנחנו חושבים על מטוסים פרטיים, באופן טבעי הדבר הראשון שעולה לנו בראש אלה אנשים עשירים, אנשים בעלי הון כלכלי מאוד משמעותי, אשר יכולים לרכוש מטוס פרטי או לשכור מטוס כזה בשביל שיוכלו לטוס איתו אל יעדים שונים מבלי שיצטרכו לעבור בשדה התעופה באופן רגיל ולהשתמש בטיסות מסחריות. 

אך האמת היא, שלא רק אנשים עשירים יכולים לשכור מטוס פרטי. ישנן משפחות, בני זוג, קבוצות של חברים, אשר שוכרים מטוס פרטי עם טייס אשר יכול להטיס אותם אל יעדים מסוימים. באופן טבעי, מדובר על יעדים קרובים ולא יעדים רחוקים. כלומר, לא מדובר על טיסה במטוס פרטי לארה"ב, אלא ליעדים כמו קפריסין, יוון, כרתים וכדומה. 

לפני שנסביר למה ובשביל מה עושים את זה, חשוב להבין מטוס פרטי הוא לא מטוס מסחרי רגיל. מדובר על מטוס עם הרבה פחות מושבים שאפשר להגיע איתו אל יעדים שונים, כאשר החברה היא זו שמספקת את כל האישורים לשם כך. 

למה ובשביל מה שוכרים מטוס?

בעיקרון, מטוס פרטי יכול להתאים לקבוצות שונות של אנשים. הוא יכול להתאים לאנשים פרטיים שמעוניינים לטוס אל יעדים מסוימים מעכשיו לעכשיו, ואין להם אפשרות למצוא טיסה ישירה בהקדם. זה יכול לקרות מסיבות שונות, לא בהכרח משמחות. 

כמו כן, מטוס פרטי יכול לשרת אנשים שיש להם יכולת כלכלית והם לא רוצים לטוס באופן רגיל, קרי דרך טיסה מסחרית אל יעד כזה או אחר. אפשר להשתמש באופציה הזאת גם לצורך טיסות ייחודיות, למשל, ירח דבש, חופשה ומקומות אחרים. בחברת גולדן ג'טס כל אחד יכול לבחור לאן הוא רוצה לטוס, באופן פרטי. הטיסה יוצאת משדות תעופה שונים ברחבי הארץ, ויכולה לנחות בשדות תעופה קטנים וגדולים. 

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בלונים ליום הולדת

בלונים ליום הולדת

בחירת בלונים ליום הולדת היא משימה מאוד כיפית שרבים אוהבים להשתעשע איתה. התאמה של בלונים לאירוע, צריכה להיעשות בצורה שקולה כדי לא לאבד את החוש

קרא עוד! »