טבעות אירוסין מיוחדות

טבעות אירוסין מיוחדות

רגע הצעת האירוסין הינו רגע חד פעמי לאורך הקשר הזוגי של בני זוג. הרגע בו הם מחליטים לקחת את היחסים ביניהם לשלב הבא, להתמסד ולהתמסר זה לזה לשארית חייהם. אין לתאר כמה רגע זה מיוחד, רגע זה משאיר אחריו שובל של שמחה והתרגשות. הסמל של הצעת האירוסין וגם של האירוסין עצמו הוא טבעת האירוסין. ישנם סוגים שונים של טבעות אירוסין את כולן תוכלו לראות באתר https://diamonds4u.co.il, ביניהם הסוג הקלאסי והמודרני אך גם יש סוגי טבעות אירוסין מיוחדות. החיפוש אחר טבעת האירוסין המושלמת יכול להיות מתיש ומרגש בעת ובעונה אחת. אם אתה מתעניין גם בבדיקת נושא טבעות האירוסין המיוחדות, המאמר הבא בדיוק בשבילך.

טבעות אירוסין מיוחדות

אתה כנראה רוצה לראות כמה שיותר סוגים ועיצובים שונים של טבעות אירוסין כדי שתוכל לעשות את הבחירה הנכונה ביותר. טבעות אירוסין מיוחדות כשמן כן הן טבעות מעצבים בסגנונות שיכולים גם להיות מותאמים אישית. קטגוריית טבעות האירוסין המיוחדות מכילות בתוכן סוגים שונים ורבים של טבעות הלא מתאימות לקטגוריות הטבעות הרגילות.  לפניכם כמה סוגים שונים של טבעות אירוסין מיוחדות.

טבעת יהלומים "טיפה"

טבעת היהלומים "טיפה" הינה טבעת יהלומים יוקרתית המעטר את מרכזה קישוט יהלומים בצורת טיפה. יהלומים נוספים מקשטים את הטבעת לאורכה.

טבעת היהלומים "הנסיכה דיאנה"

טבעת זו נחשבת לטבעת וינטאג' בהשראת עיצוב טבעת האירוסין של הנסיכה דיאנה. בלב הטבעת שוכן יהלום בחיתוך אובל ומסביבו עיטורי יהלומים עגולים.

טבעת אירוסין וינטאג' ואלרי

טבעת ואלרי הינה טבעת יהלומים בעלת יהלום אחד מרכזי ומעטרים את היהלום המרכזי יהלומים נוספים

טבעת אירוסין סנדרה זהב לבן

טבעת זו נקראת גם "טבעת ההבטחה" משום מבנה חיבורה בלב הטבעת המחזיק את היהלום משני צדיו. מקור השם טבעת ההבטחה נמצא בכמה מאות שנים אחורה כאשר זוגות הבטיחו אחד לשני שיום אחד יתארסו במטרה להינשא.

טבעת אירוסין זהב צהוב "קמרון"

טבעת אירוסין זו היא טבעת יהלומים מרהיבה ביופייה ובעלת מראה עיצובי מרשים ומיוחד. טבעת קמרון בנויה משלושה חישוקים השלובים אחד בשני כאשר החישוק המרכזי משובץ לכל אורכו ביהלומים רבים. בלב הטבעת משובץ יהלום גדול.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: