מזגן נייד

השכרת מזגנים ניידים מחיר – מה טווח המחירים ובמה זה תלוי?

אם אתם עורכים אירוע בחוץ, אבל לא רוצים להתפשר על נוחות של בית, בוודאי הבנתם שהפתרון הוא יחידות קירור ויש צורך בהשכרת מזגנים ניידים.

אתם מציבים אותם בכמה צדדים בחצר או במקום הפתוח שבו נערך האירוע והוא זורק לכם אוויר קר וצונן לתוך המקום. 

גם אם בחוץ ממש חם, אם יש מספיק יחידות קירור, תוכלו להנות באירוע בלי לסבול מחום. יחידות הקירור האלו נועדו בדיוק למקרים בהם החום גבוה.

אז אתם עושים ארוחה או מסיבה באוהל בחיק הטבע, ככה עושים את זה נכון. אבל מה טווח המחירים וכמה זה יעלה לכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

השכרת מזגנים ניידים – מחיר:

המחיר למזגנים ניידים משתנה מאוד מחברה לחברה לא רק בגלל הגודל של המזגנים אלא זה מאוד תלוי איזה שירות אתם הולכים לקבל.

יש חברות שישימו לכם את מצננים להשכרה כאילו זה משלוח שהם צריכים להביא למקום מסוים, משם ואילך, תסתדרו, יש חברות שיעניקו לכם שירות הרבה יותר טוב, הם יתקינו, ידריכו ויגרמו לכם להרגיש בנוח עם זה, למרות שזה ניסיון ראשון שלכם עם יחידות הקירור האלו, הן בדרך כלל יגבו יותר כסף.

כמובן שחוץ מזה צריך להתייחס ליחידות הקירור עצמם ולגודל האירוע שלכם כמו גם התנאים בשטח. לאירוע קטן אתם יכולים להשיג יחידות כאלו גם בעלות של 100 שקלים ליחידה אולם יחידות יותר גדולות וחזקות המחיר יהיה בין כמה מאות שקלים 600 או 700 ועד אלף ויותר. 

אז רגע לפני שאתם שמים עין על המחיר, חשוב לבדוק מה שירות המעטפת שהחברה נותנת לכם. בדקו את זה היטב כדי לוודא שאתם בוחרים בחברה אמינה שתלווה אתכם לאורך כל האירוע. 

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: