מראת סלפי לאירועים

עזבו אתכם ממגנטים: מראת סלפי לאירועים – הטרנד החדש

בעולם של טרנדים ואופנות, כל דבר שאנחנו מכירים יכול להיעלם, כל דבר שאנחנו מאמינים שהוא הכי חדש ומעודכן, יכול מהר מאוד להיות ישן, לא רלוונטי ולא מעודכן. אנחנו צריכים להיות עם היד על הדופק בשביל שנוכל ליהנות מהדבר החדש והבולט ביותר.

כך למשל אנחנו יכולים לראות בעולם האירועים, שינוי שחל בשנים האחרונות. אחרי תקופה ארוכה בה שלטו המגנטים והיו למלכי האירועים והמסיבות, אזי שאנחנו יכולים לראות שינוי שחל בשנים האחרונות, מעבר ממגנטים למראת סלפי, כיאה לתקופת הסלולר וצילומי הסלפי הכל כך נפוצים ואהובים.

כזכור, כאשר השתמשנו בשירותיהם של צלמי מגנטים, יכולנו ליהנות מאפשרות לקבל צילום שלנו על גבי מגנט, בו במקום בזמן האירוע. הצילום נערך על ידי צלם מקצועי שמצלם הכל במקום, ומעביר את הצילומים למחשב ומשם אפשר להפיק את הצילומים בצורה מהירה, חדה ואיכותית.

מראת סלפי לאירועים, לעומת זאת היא דבר שונה במובן מסוים. מדובר על מראה דרכה אנחנו יכולים להתבונן בעצמנו, לעשות פרצופים וסימנים שונים, ואז לצלם את עצמנו בין אם זה באמצעות מכשיר הסלולר שלנו ובין אם זה דרך מצלמה מקצועית של צלם. אם אנחנו רוצים לעשות את זה בצורה מקצועית בעצמנו, אזי שאנחנו יכולים להשתמש במצלמות זמניות או מצלמות מקצועיות רגילות בשביל שנוכל להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

מה ההבדל בין מגנטים למראת סלפי? ברמת העיקרון ההבדל הוא בכך שאנחנו יכולים לצלם את עצמנו בצורה חופשית, ובו בזמן גם לעשות פרצופים וסימנים שונים דרך מראה, אשרא לא פעם כוללת ציורים ואיורים שונים אשר מוסיפים לתפאורה של הצילום. צריך לומר, אם אנחנו רוצים להפיק תועלת מרבית מכך, אז אנחנו לא נשתמש במראה רגילה, סטנדרטית, כאמור, אלא ממראה שמכילה פריטים שונים של עיצוב אשר יכולים להוסיף לצילום.

לפני סיום נדגיש נקודה חשובה, מראת סלפי יכולה להתאים לכל אירוע כאטרקציה לאירוע, בין אם זה אירוע של מבוגרים ובין אם זה אירוע של ילדים, כולם יוכלו ליהנות ממראת סלפי ומהאפשרות להצטלם כשהם מתבוננים בה.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תרבות הטראש דה דרס

תרבות הטראש דה דרס

בני זוג טרם יום החתונה הם כמו בלון אשר אוגר בתוכו עוד ועוד אוויר, וכאשר כבר אין מקום להכיל את כל האוויר הזה הכל מתנפץ

Read More »
אטרקציות שונות לאירועים

אטרקציות שונות לאירועים

כשאנחנו עורכים, לא משנה אם מדובר באירוע פרטי או אחר, אנחנו יכולים להחליט שהוא יהיה "רגיל", קבלת פנים, טקס, אוכל, מוזיקה, הדברים שאנחנו יכולים למצוא

Read More »