קורס תפירה – 3 מונחים שחובה להכיר!

קורס תפירה – 3 מונחים שחובה להכיר!

תפר חיזוק, חוט ישר, סרט אלכסון, גומי ציפקה, עיבוד, מתפר, אימרה ותפר השכבה – המונחים האלו מצלצלים לך מוכרים? גם אם כן וגם אם לא, העובדה כי את קוראת כעת את שורות אלו, מעידה כי אנו חולקים לפחות דבר אחד במשותף: תשוקה לתפירה! 

3 מושגי יסוד שכל תופרת חייבת להכיר!

בזמן שאת תפרת לעצמך חלום על קריירה בתחום התפירה, אנחנו תפרנו קורס תפירה מקצועי, יסודי ומקיף! ב"פרופשנס" נלמד אותך את כל מה שאת צריכה לדעת – ברמה העיונית והמעשית, בין אם מדובר על לימודי תפירה מעשית כללית או קורס תפירה שמלות ערב כך שתוכלי לתפור כל חלום עיצובי הפועם בליבך. למרות שצפויים לנו 12 מפגשים עשירים בתוכן מרתק, אנו שמחים לשתף אותך כבר בשלב זה ב-3 מושגים יסוד שראוי שתכירי:

  • מכפלת – מדובר על אחד המושגים המדוברים והשמישים ביותר בעולם התפירה! הצורך במכפלת צף בעת שנדרש גימור וקיצור שולי הבד. לדוגמא: מכפלת במכנס ג'ינס במטרה להתאימו לגובהו של האובייקט שעתיד ללבוש אותו. תפירת המכפלת מתבצעת תמיד כלפי פנימה מטעמי אסתטיקה. 
  • סימון – תהליך תפירת פריט עובר בכמה נקודות ושלבים. אחד מהם? שלב הסימונים. את מעוניינת בהוספת כיס בצד ימין של השמלה או עיטור באמצעות כפתורים במותן? סמני אותם! 
  • תפר קישוט – לצד תפרים שרוצים להצניע מטעמי אסתטיקה, ישנם כאלו שרוצים להחצינם. תפרי קישוט נפוצים מאד (אם תפתחי את ארון הבגדים שלך כעת, לבטח תמצאי לפחות פריט אחד עם תפר קישוט), כאשר תכליתם להוסיף אלמנט ייחודי לפריט. 

"תנאי הקבלה לקורס הוא היכרות עם מושגים מעולם התפירה?"בוודאי שלא! אין כל צורך ללמוד מושגים שונים לפני המפגש הראשון בקורס מניסיוננו, סטודנטיות שמגיעות אל קורס תפירה לבגדי ים, שמלות ערב או תפירה מעשית אחרת עם ידע בסיסי (לדוגמא: היכרות עם מספר מושגי בסיס), נהנות מביטחון גבוה יותר והסתגלות מהירה יותר למסגרת הקורס ותכניו.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מסך לבן לאירועים

מסך לבן לאירועים

בשנים האחרונות, צילום בכלל, הפך להיות משהו ייחודי שאף אחד לא מוכן לוותר עליו. כאנשים, אנחנו אוהבים שרואים אותנו ומסתכלים עלינו בפוזות מחמיאות. מסך לבן

קרא עוד! »