טבעת נישואים

עומדים להתחתן? כמה דברים שצריך לזכור לפני שקונים טבעת נישואים

אחרי שהתשובה כבר הייתה "כן" ועומדת להיערך חתונה, צריכים להתקדם אל עבר הרכישה של הטבעת הבאה בתור שהיא הטבעת שאותה עונד הגבר בטקס החתונה עצמה. טבעות של נישואין הן דבר שמגיע באופן מסורתי בצורה העגולה, ומסמלת את הקשר הנצחי שבין גבר לאישה, ולמרבה הפלא גם אלה מצליחות לחדש את עצמן בכל שנה, כאשר על גבי מגש אחת של תכשיטים יכולים לראות את ההבדל בין טבעת אשר מיועדת לכל סגנון אישי של כל אישה.רוצים את הטבעת המושלמת? עברו על הדברים הללו טרם הרכישה.

יש דגמים רבים של טבעות נישואין

אם חשבתם כי רכישה של טבעת תסתכם בהוצאה של אלפיים שקל בלבד ברכישה שתתארך לכל היותר כדקה, כדאי מאוד שתחשבו שנית מכיוון שטבעות של נישואים הן אולי כאלה שחייבות להיות עגולות וללא כל חריטה, אולם גם לטבעות הללו יש עולם שלם של דגמים שאיתם יכולים להישאר בחנות תכשיטים אחת למשך של שעה תמימה ועדיין לא להגיע לכדי החלטה.

למה זה קורה? כי מאז שטבעת הנישואין נוסדה היא הפכה להיות כזו אשר כוללת הרבה מאוד וריאציות עם המצאה מחדש של הגלגל בכל פעם בה קולקציה חדשה נולדה. לכן, טרם הכניסה אל חנות התכשיטים יש לבדוק קצת לגבי דגמים, כדי להבין איזה דגם רוצים לרכוש על פני להתעכב בכל חנות תכשיטים מחדש.

חייבים לבחור את הנכונה

אם ישנם דגמים רבים של טבעות נישואין דבר זה אומר כי רצוי מאוד להבין את זה כדי לעשות את הבחירה הנכונה. מה יכול היחשב בתור בחירה נכונה? אם לוקחים בחשבון כי טבעת הנישואין הולכת להיות על גבי האצבע למשך כל הזמן, בערך, כדאי מאוד כי הטבעת הזו תהיה נוחה. מה זה אומר הלכה למעשה? כי הדגם צריך להיות כזה שלא מכביד על האצבע ומגיע במידה שהולמת את הזמן שבו כולם הופכים להיות דגם קצת רחב יותר ממה שהיה בהתחלה…דגם צמוד מידי יהיה בלתי אפשרי לענידה ודגם רחב מידי יהיה כזה שמסכן את האובדן של אותה הטבעת.

http://www.tictac-jewelry.com/ דוגמאות תוכלו למצוא בכתובת

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: