הפקת אירועים בתקופת הקורונה

הפקת אירועים בתקופת הקורונה

ימים לא פשוטים הם ימי הקורונה ובפרט כאשר רוצים לערוך בהם אירוע. הפקת אירוע בזמן קורונה הוא לא דבר פשוט ויש להתייחס אליו בכובד ראש. אם אתם מתכוונים לעשות אירוע זה, כדאי לכם ללמוד כמה דברים לפני שמזמינים ממתקים ממותגים לאירוע.

הפקת אירועים בתקופת הקורונה

המחסומים שהביא איתה הקורונה לחיים שלנו הם גדולים ואנו נתקלים בהם כמעט בכל פרמטר בחיים שלנו. אם זה ביציאה מהבית או הליכה למכולת וכבישת מסכות וכו'. 

כל ה עוד בסדר כאשר מדברים על חיי שדרה קצת משונים אך כאשר רוצים להפיק אירוע בזמן הקורונה, המשמעות יכולה להיות מבלבלת ולא צפויה.

קורונה ואירועים

אם אתם חושבים לעשות בר מצווה או חתונה או בעצם כל סוג של אירוע, חשוב שתעשו זאת יחד עם האנשים שמכירים ומבינים כיצד להפיק אירוע בזמנים לא פשוטים אלה, אשר מצריכים מגבלות רבים וסדר ארגון שונה.

לא כל חברה יודעת לעשות זאת כמו שצריך ולכן, חשוב שתהיו ערניים באשר לחברת ההפקה שתקים לכם את האירוע שלכם. 

> בדקו כאן ציוד לאירועים להשכרה

שמירת מרחק באירוע בזמן הקורונה

שמירת מרחק האחד מהשני בזמן הקורונה הוא קריטי. אי שמיעה להוראות אלה יכול להביא למספר רב של בני אדם שחולים בקורונה ומזה נרצה להימנע ככל האפשר. כל זה נכון ויפה עד שמגיעים להפקת אירוע.

הפקת אירוע בזמן הקורונה היא משהו אחר לגמרי שלא בטוח שכל חברת הפקה יודעת כיצד להתמודד איתו. לכן חשוב לשכור חברה להפקת אירועים שמסוגלת להתנהל בהתאם להוראות משרד הבריאות באשר להנחיות המשתנות בכל יום.

מעבר על אחד מהכללים של שמירת מרחק ומגע בין אנשים בזמן נגיף, עלול לגרור קנסות כבדים ואף לסגירת האירוע ללא התראה מוקדמת.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סיורי אוכל

בואו להכיר את סיורי האוכל בארץ

אם אתם חובבי קולינריה משובחת, צבעים מרהיבים וריחות מדהימים ובעיקר, אם אתם חובבי אותנטיות, בוודאי תתחברו מאוד לסיורי האוכל בארץ. מדובר בסיורים שבהם נחשפים לשווקים

Read More »
חתונה לקיץ

איך מתכננים חתונה לקיץ 2020?

מתחתנים בקרוב? הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נסביר כיצד לארגן חתונה ישראלית לקיץ  2020.   תכנון חתונה ישראלית לקיץ 2020 בשעה טובה החלטתם להתחתן

Read More »