קורס שחזור רהיטים בבית מלאכה - לומדים ועובדים

קורס שחזור רהיטים בבית מלאכה – לומדים ועובדים

אם אתם יכולים להסתכל על רהיטים ישנים ואתם מצליחים לראות את עצמכם מחדשים את הרהיטים השונים והופכים אותם לפריטים שימושיים או אפילו יוקרתיים יותר, או שאתם מעוניינים לקבל את היכולת הזו וגם את הכלים על מנת באמת לחדש את הרהיטים בפועל, ייתכן וקורס שחזור רהיטים בבית מלאכה מתאים לכם.

לימודים מעשיים

כאשר מדובר בלימודים הקשורים בנושא כה מעשי, כמו שחזור רהיטים, הרי שיש חשיבות עליונה שבמהלך הלימודים תתנסו בעבודות שטח של שחזור רהיטים שונות. קורס שחזור רהיטים צריך להביא מעצבי פנים, אמנים, נגרים ואוהבי עץ לרמה כזו שיוכלו לחדש מגוון רחב של רהיטים ומסיבה זו הקורסים עוברים בצורה מעשית. קורס שחזור רהיטים שמתקיים בבית מלאכה, ייתן לכם להרגיש, להתנסות וללמוד לעבוד עם כל הכלים השונים המתאימים לרהיטים ומטרות שונות ובהמשך, תוכלו לעבוד בסטודיו או בבית שלכם עם הכלים שהתחברתם אליהם הכי הרבה או בהתאם לשיטה בה אתם מעוניינים לעבוד. לצד הלימודיים המעשיים יש צורך בהכרה של החומרים והכלים השונים הכוללים גם ידע תאורטי מסוים ולכן הלימודים משלבים בין שני המאפיינים.

למי מתאים קורס שחזור רהיטים?

קורס שחזור רהיטים או בשמו הנוסף רסטורציה של רהיטים, יכול להתאים למגוון רחב של האוכלוסייה. בעלי המקצוע אשר יוכלו להפיק את המרב מקורס שכזה יהיו מעצבי פנים, אמנים, נגרים ואדריכלים אך גם חובבי עבודות העץ השונות יוכלו למצוא את הקורס כמעשיר ומהנה במיוחד. כאשר מדובר בקורסים בתחום הנגרות, הרי שניתן למצוא קבוצות ממגוון רחב של גילאים וניתן להתחיל גם מגיל צעיר יחסית.

אנשים המסוגלים לראות בעיני רוחם רהיטים מחודשים מתאימים לקורסים מסוג זה במיוחד מכיוון שיש צורך בתכנון וביצוע פעולות רבות לקראת הרהיט המחודש. עם הידע שנרכש בקורס שחזור רהיטים של קורס נגרות מקצועי, ניתן לשחזר רהיטים שייצורם הופסק כמו רהיטים של מעצבים ייחודיים וגם רהיטים בעלי ערכים רגשיים. בוגרי הקורס יכולים לשחזר רהיטים בביתם וגם לעשות זאת בעבור לקוחותיהם אשר בביתם יש רהיט שמזכיר להם תקופה, אדם קרוב או ערך אחר שהם מעוניינים לשמור עליו דרך טיפול ושמירה על הרהיט.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מגשי אירוח טבעוניים

מגשי אירוח טבעוניים ומפנקים

אירוע הוא דבר מרגש מאוד. בין אם מדובר באירוע קטן ובין אם מדובר באירוע גדול, הרי שבעלי האירוע מבינים את החשיבות שבפן הקולינרי אשר יוצע

Read More »
טיול מאורגן ללפלנד

טיול מאורגן ללפלנד בחורף

טיול חורף ללפלנד הפכה בשנים האחרונות כמעט לאופנה. רבים בוחרים לעזוב את ישראל החורפית לטובת לפלנד הקפואה. החורף האמתי, הקפוא, המושלג הופך את הטיול לחוויה

Read More »