איך להרים חתונה מיוחדת

איך להרים חתונה מיוחדת

יש דרכים רבות שבהן תוכלו ללכת אם חשוב לכם להרים אירוע מושלם. בין אם זה הפקת חתונה בטבע, ביקב, באזור פרחוני באמצע המדבר או סתם בחצר הבית שלכם, חתונה מיוחדת הוא משהו שגם אתם רוצים לעצמכם.

איך להרים חתונה מיוחדת 

אחד הימים המאושרים ביותר בחייהם של כל זוג, הוא יום החתונה. לא נביא כאן את הבדיחות הקבועות על היום הזה אבל כן נספר לכם על כמה אפשרויות אירוח מושלמות ומרהיבות במיוחד.

אחד מהם הוא לעשות את האירוע שלכם באזור הררי או בחיק הטבע. אין כמו הטבע, כדי להפיק בו את האירוע המשמעותי ביותר בחיים שלכם. אז אם אתם רוצים משהו קצת מעבר, עשו את החתונה שלכם בטבע.

חתונה ביער 

חתונה ביער, מציעה תפאורה טבעית ומדהימה, אך הנוף כרוך בעלות מסוימת. קל לומר יותר מאשר ליצור מרחב מזמין לאורחים ביער, ולכן, שוחחנו עם שלושה מתכנני חתונות על הדברים שעליכם לשקול אם אתם רוצים להתחתן באחד מהמקומות הלא שגרתיים הללו בשונה מהפקת חתונה בבית למשל.

כיצד להאיר את חתונתכם בטבע 

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות אם אתם חושבים להתחתן ביער, הוא להכין שיעורי בית. הרבה שיעורי בית. רוב המקומות, במיוחד פארקים לאומיים, ידרשו מכם להגיש בקשה להיתר, גם אם אתם רק מתכננים לקיים את הטקס שם. 

מסובך מידי? לפעמים תצטרכו להגיש בקשה להיתר שנה מראש, ואילו בנסיבות אחרות, אפילו לא תוכלו להגיש ניירת עד כמה שבועות לפני היום הגדול.

חתונה בגן הלאומי 

חלק מהגנים הלאומיים לא יוציאו אפילו אישורים בחודשי התיירות העמוסים שלהם. בשורה התחתונה: עשו את המחקר שלכם לפני שתתחייבו לערוך חתונה ביער, זאת כדי לוודא שאתם יכולים לנעול אותו לתאריך שאתם רוצים.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: