נעלי פלטפורמה לכלה – הבחירה הנכונה לכל כלה

נעלי פלטפורמה לכלה – הבחירה הנכונה לכל כלה

אחת ההתלבטויות הקשות ביותר שעומדות בפני כל כלה, היא אילו נעליים לנעול ביום החתונה. זו התלבטות לא פשוטה, מאחר והיא מאגדת בתוכה מספר דברים שצריך לקחת בחשבון. 

ראשית, יש להתייחס לעובדה שהנעליים אמורות לשרת את הכלה במשך שעות ארוכות, עוד לפני החתונה, ולכן הן צריכות להיות לא רק יפות אלא גם נוחות. שנית, כמובן שהנעליים צריכות להיות יפות ומתאימות לשמלה ולשאר האביזרים בהם הכלה בוחרת להשתמש ביום החתונה. שלישית, בסופו של דבר, מדובר באירוע מיוחד, יוצא דופן, ולכן חשוב לבחור נעליים מיוחדות, מרשימות ויפות. 

אחת האופציות שעומדות לרשות כלות אשר מעוניינות לקנות נעליים לחתונה שלהן, הן נעלי פלטפורמה. מדובר על נעליים גבוהות, עם עקב משמעותי, אך להבדיל מנעל עקב רגילה, כאן מדובר על נעל סגורה, גדולה, ובעיקר נעל שהרבה יותר נוח לנעול אותה ובוודאי להשתמש בה במשך שעות ארוכות. 

למה משתלם לקנות נעלי פלטפורמה?

ראשית, היא פשוט נעל נוחה יותר. אם לוקחים בחשבון שאירוע כמו חתונה נמשך מספר שעות, לפני כן צריך לעשות צילומים, וכן צריך לבצע את כל ההתארגנויות של לפני האירוע, אז באופן טבעי זה דבר שלוקח זמן, זה לא משהו שאפשר להשתמש בנעליים פשוטות או נעלי עקב רגילות. שנית, אפשר למצוא היום הרבה מאוד דוגמאות של נעלי פלטפורמה באתר נעלי ארו, החל מנעליים עם צבעים מגוונים, נעליים עם צבע אחיד, נעליים עם קישוטים שונים ועוד. כל אחת יכולה למצוא את הנעלים המתאימות לה על פי מה שהיא אוהבת ועל פי מה שמתאים לה לפי הסגנון, לפי מה שנראה לה נכון, בהתאם כמובן גם לסוג האירוע וכן בהתאם לסוג השמלה שהיא לובשת בחתונה שלה.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ערכות קריוקי

ערכות קריוקי

שיגעון הקריוקי נולד, כך אומרים, ביפן. אבל שירה היא חוויה תרבותית בין לאומית והישראלים כיום אוהבים לשיר. ערכות קריוקי הן האביזר שיכול לאפשר לכל אחד

קרא עוד! »