נעלי פלטפורמה לכלה – הבחירה הנכונה לכל כלה

אחת ההתלבטויות הקשות ביותר שעומדות בפני כל כלה, היא אילו נעליים לנעול ביום החתונה. זו התלבטות לא פשוטה, מאחר והיא מאגדת בתוכה מספר דברים שצריך לקחת בחשבון. 

ראשית, יש להתייחס לעובדה שהנעליים אמורות לשרת את הכלה במשך שעות ארוכות, עוד לפני החתונה, ולכן הן צריכות להיות לא רק יפות אלא גם נוחות. שנית, כמובן שהנעליים צריכות להיות יפות ומתאימות לשמלה ולשאר האביזרים בהם הכלה בוחרת להשתמש ביום החתונה. שלישית, בסופו של דבר, מדובר באירוע מיוחד, יוצא דופן, ולכן חשוב לבחור נעליים מיוחדות, מרשימות ויפות. 

אחת האופציות שעומדות לרשות כלות אשר מעוניינות לקנות נעליים לחתונה שלהן, הן נעלי פלטפורמה. מדובר על נעליים גבוהות, עם עקב משמעותי, אך להבדיל מנעל עקב רגילה, כאן מדובר על נעל סגורה, גדולה, ובעיקר נעל שהרבה יותר נוח לנעול אותה ובוודאי להשתמש בה במשך שעות ארוכות. 

למה משתלם לקנות נעלי פלטפורמה?

ראשית, היא פשוט נעל נוחה יותר. אם לוקחים בחשבון שאירוע כמו חתונה נמשך מספר שעות, לפני כן צריך לעשות צילומים, וכן צריך לבצע את כל ההתארגנויות של לפני האירוע, אז באופן טבעי זה דבר שלוקח זמן, זה לא משהו שאפשר להשתמש בנעליים פשוטות או נעלי עקב רגילות. שנית, אפשר למצוא היום הרבה מאוד דוגמאות של נעלי פלטפורמה באתר נעלי ארו, החל מנעליים עם צבעים מגוונים, נעליים עם צבע אחיד, נעליים עם קישוטים שונים ועוד. כל אחת יכולה למצוא את הנעלים המתאימות לה על פי מה שהיא אוהבת ועל פי מה שמתאים לה לפי הסגנון, לפי מה שנראה לה נכון, בהתאם כמובן גם לסוג האירוע וכן בהתאם לסוג השמלה שהיא לובשת בחתונה שלה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
באילו מקרים שווה לקחת שף פרטי
בעבר כמעט ולא דובר על אוכל בשיחות שישי או בטלוויזיה אך מאז עברו מים רבים בנהר הירקון וניתן לראות כי...
קרא עוד »
ינו 10, 2019
איך לבחור חדר לפי שעה
ארגנתם טיול לצפון הארץ, מעולה. השעה מתחילה להתקרב והנה שכחתם משהו קריטי כל כך, שיכול לדפוק את הטיול: לא...
קרא עוד »
פבר 05, 2020
תכשיטי כסף לגבר – למה קל יותר לבחור שרשראות?
היום ניתן למצוא יותר ויותר גברים, אשר מוכנים להשקיע בתכשיטים איכותיים, לצורך שדרוג ההופעה החיצונית...
קרא עוד »
דצמ 21, 2020